24 362 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
6361 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:21
Pritariu
6362 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:20
6363 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:20
6364 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:18
6365 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:17
6366 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:17
Už teisingą ir sąžiningą imigraciją. Visiem aiškios Lietuvos demografinės tendencijos - gimstamumas mažėja ir greitu metu jis nepadidės. Todėl migrantai, kurie ruošiasi kurti savo gyvenimą čia privalo integruotis. Aš už, kad imigracijos politika būtų valdoma ir stebima. Mokykimės iš JK, Vokietijos, Prancūzijos klaidų. Prievolė kalbai privalo būti, taip bus galima užgniaužt vakaruose įvykusius neigiamus procesus mūsų šalyje.
6367 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:16
6368 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:16
6369 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:15
6370 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:15
6371 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:13
Pritariu.
6372 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:12
6373 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:12
6374 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:11
6375 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:10
6376 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:09
6377 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:08
6378 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:06
6379 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:03
Nėra
6380 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:03
Manau reiketu B1 lygio
6381 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:02
Būtinai turi mokėti lietuvių kalbą!
6382 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:02
6383 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:02
6384 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:01
6385 Neskelbiama
2026-05-05 / 10:01
6386 Neskelbiama
2026-05-05 / 09:58
6387 Neskelbiama
2026-05-05 / 09:58
6388 Neskelbiama
2026-05-05 / 09:58
6389 Neskelbiama
2026-05-05 / 09:58
Kiekvienas gerbiantis šalį turi mokėti ne tik kalbą, bet žinoti ir papročius. Patys Lietuvoje kalbėkime lietuviškai, nepataikaukime užsieniečiams, ir dar nemažai daliai Vilniaus krašte gyvenantiems savo piliečiams, taip ir neišmokusiems valstybinės kalbos ir bendraudami nekalbėkime rusiškai.Mokykimės iš kauniečių, Kaune visi atvykėliai l. greit ima kalbėti lietuviškai...
6390 Neskelbiama
2026-05-05 / 09:56