Julius Kvedaras ir Stasys Stankus privalo trauktis (147)

Lukas. Adresuota: Lietuvos futbolo federacija

Lietuvos futbolą uzurpavę asmenys, Julius Kvedaras ir Stasys Stankus privalo trauktis iš Lietuvos futbolo federacijos nedelsiant. Šie asmenys jau sugriovė futbolą bei patys neteisėtai pralobo iš jo. Privaloma rengti naujus skaidrius LFF federacijos vadų rinkimus bei išrinkti naują kompetentingą nacionalinės komandos vyr. trenerį, kuris nebūtų tampomas už virvučių ir užtikrintų, kad rinktinėje žaistų geriausi šalies futbolininkai.

Už skaidrų Lietuvos futbolą

T.Uogintas. Adresuota: Lietuvos futbolo federacija

Ši peticija yra Lietuvos futbolo sirgalių reikalavimas Lietuvos futbolo federacijai (toliau LFF). Reikalavimai: 1. Reikalaujame LFF eilinę konferenciją surengti federecijos praktiką atitinkančiu laikotarpiu - gegužės mėnesį. Konferencija turi būti vieša, prieinama žurnalistams. Balsavimai turi būti atviri. Darbotvarkė skelbiama iš anksto ir viešai. 2. Reikalaujame LFF prezidentą rinkti viešai, atviru balsavimu iš kelių (mažiausiai dviejų) kandidatų. Reikalaujame, kad visiems kandidatams į LFF prezidento postą būtų privaloma ir suteikta teisė viešai pristatyti programą LFF tinklalapyje ( lff.lt). 3. Reikalaujame LFF vykdomojo komiteto narius rinkti viešai, atviru balsavimu, pristatant jų nuopelnus Lietuvos futbolui ir programas. 4. Reikalaujame leisti dalyvauti rinkimuose į LFF prezidento postą Lietuvos futbolo sirgalių kandidatui Pauliui Malžinskui. Paulius Malžinskas įrodė savo gebėjimus vadovauti futbolo organizacijai būdamas Sekmadienio futbolo lygos prezidentu. Šis prašymas skirtas ir pačiam ponui P.Malžinskui. Kadangi pagal LFF įstatus kandidatą turi iškelti apskrities federacija, tai sirgalių kandidatą turėtų iškelti tos apskrities federacija, kurios atstovų daugiausia pasirašys po šia peticija. Lietuvos futbolo sirgalių kandidato apibūdinimas iš "wikipedia": Paulius Malžinskas (g. 1970 m. birželio 21 d. Vilniuje) – buvęs futbolininkas, dabar Lietuvos futbolo teisėjas, nuo 2001 m. buvo skiriamas FIFA arbitru ir kurį laiką buvo vienintelis tarptautinės kategorijos aikštės teisėjas iš Lietuvos. 2005 m. prie jo prisijungė Audrius Žuta, o 2008 m. pastarąjį pakeitė Gediminas Mažeika. 2010 metų sezonui Paulių Malžinską FIFA aikštės teisėjų kategorijoje pakeitė Nerijus Dunauskas. Teisėjauja Lietuvos A Lygos varžybose bei tarptautiniuose susitikimuose (Atrankose į pasaulio ir Europos čempionatus). Sekmadienio futbolo lygos prezidentas. 2008 m. komentavo Europos futbolo čempionato varžybas per LRT. Pastaba: Aš, kuriantis šią peticiją, jokių asmeninių ryšių su p.P.Malžinsku neturiu ir jo asmeniškai nepažįstu.

Dėl Lietuvos futbolo rinktinės trenerio A.Liubinsko pasitraukimo!!! (71)

P.Čiupkevič. Adresuota: Lietuvos futbolo federacijai

Mes Lietuvos futbolo sirgaliai norim reformų.Prašome LFF kad atstatydintų Lietuvos rintines trenerį Algimanta Liubinską,nes dabartinis treneris nededa jokių pastangų,kad mūsų futbolo rinktinė rodytų geresnius rezultatus.Jis nedaro jokių pastangų,kad galėtų į komandą įsilieti jauni žaidėjai.Jis turi savo mylimus žaidėjus "pensininkus" kurie tikrai neverti atstovauti rinktinei.Mes galime padėkoti jiem, kad daugelį metų atstovavo Lietuvai,bet atėjo laikas,kad į rintinę ateitų jauni žaidėjai.Kurie palaiko mano idėją,prašau pasirašykite šioje peticijoje.