156 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
61 V.Pavardenis
Tebunie
62 Deima
63 Erika
64 Agnė
65 Tautvydė
66 Rugile
67 Aiste
68 Indrė
69 Ina
70 ciulpaveznikas
paliks 10 mete vistiek debilai jus neraliuoti
71 Tauras
10-mete kas taip galejo sumastyt
72 Sandra
as prie 10- mete!!!
73 Deividas
PRIEŠ visom keturiom.
74 K.Jakstonis
75 Ugne
76 R.Norkus
Sunkiausiais mokslo metais prisitaikyti naujoje mokykloje tikrai sunku.
77 R.J.
ne -metė !!!
78 j.a
dainavos vid yra normaki vid :D
79 Greta
80 Justinas
81 A.Aršulytė
82 I.
Nesamone kazkokia... Pripranti, paskui tenka ir su klases draugais issiskirti... Ir... Vienu zodziu as pries ta 10-mete mokykla, nes tai tikra nesamone... Jei jau pradejai, tai ja reikia ir pabaigti!
83 I.Tamulionytė
Mes pasiry=e daryti taip jog musu mokykla taptu 12-mete !!! ir mes tai padarysim;]
84 Migle
Tikiuosi, kad tai isgelbes kazkam gyvybe.
85 S.A
86 Jolita
87 Evelina
88 df
89 Laura
90 As
jo!

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (54)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.

Reikalavimas leisti Šeimoms išsiskyrus, likti draugais (10)

R.Zienius. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas , Lietuvos Aukščiausiasis Teismas , Lietuvos Respublikos apeliacinis teismas , Lietuvos Respublikos apygardos teismas

Mes čia, pasirašę žmonės, reikalaujame, kad sutuoktiniams skyrybų metu: Atsižvelgti į tai kiek tėvas, ar mama skyrė finansų vaikų išlaikymui ne skyrybų metu, bet santuokos metu, priskiriant vaikų gyvenamąją vietą, palikti galimybę vaikais rūpintis abiem tėvams, taip, kaip daugumoje vakarų Europos valstybėse. Atsižvelgti į tai, kiek laisvo laiko gali su vaikais praleisti dirbdamas tėvas, ar mama. Atsižvelgti į tai, jai vaikai mokinasi, gyvena kitame mieste, abu tėvai turi vienodas galimybes jais rūpintis, padėti jiems. Užgyventą turtą dalinti nustatant kas, kiek santuokos metu prisidėjo prie to. Šeima turi būti vertybė, šeimoje turi būti atsakomybė. Įstatymai turi būti kuriami, kad abudu sutuoktiniai išsiskyrę turėtų praradimų, bet ne taip, kad plečiamas barakudų verslas. Tik abudu tėvai gali suteikti pilnavertį vaikų ugdymą. Vaikai turi įgimtus pomėgius abiejų tėvų. Pvz: vaikams patinka žirgai, bet turi domėtis choru, nes mamai nepatinka žirgai, bet patinka menas. Vaikai turi išlikti gyvenimo tikslu, hobiu, o ne pasipelnymo šaltiniu. Kas Įstatymų daroma atvirkščiai.