66 PARAŠAI

Adresuota: Žmonėms
Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 J.Petkuvienė ... Turi būti sugriežtintos baudos, dėl šunų išmatų
2 Vytautas Š...
3 Raimonda B... Taip yra visame civilizuotame Pasaulyje!
4 A. g...
5 Vasaros v...
6 Evelina ... Peticija žinokit jau juoką kelia. Ar dar kvailesnių nesugalvosit?
7 Dovis ...
8 N.KAZOKEVIČIUS ...
9 Gintautė V...
10 B. M... na reik svara palaikyti, juk jie i tulika nenuseis ir vandesn nenuleis kaip mes:)
11 B. N...
12 Ausra M... Pritariu
13 Gintas ... Cituoju autorių: "Ar Jums nenusibosta vaikščiojant parku ar stadionu, įlipti į šuns "tortą"? Man tai ne.". Ne, nu ką aš žinau.Jeigu neatsibodo tau po tuos šūdus vaikščiot tai ir nerašyk tokių peticijų
14 Ieva R...
15 Edita M...
16 A. V...
17 pieva s... nors pati turiu suni, bet rinkciau jei tik valstybe duotu tuos isvajotuosius maiselius.kiekviena menesi mokam 10lt ir seniunija tikrai galetu atsiusti tu maiseliu....
18 Lina V...
19 B.Markowski ...
20 F.Vaitekunaite ...
21 M. V...
22 m.krasnickas ... tai jus sunim ir pasakykit kad nesiktu....:D
23 Asta-Telsiai ... Senai laikas tuom uzsiimti...šikini šuni tai ir išsivalyk
24 Gabija ...
25 toma š...
26 v.Pavardenis ...
27 Simona G... daugiau peticijų,dėl gamtos,globalinio atšilimo!
28 Arminas ... pritariu peticijai, taciau nesutinku su salyga, kad gamtai nereikalingos ismatos, juk tai trasos, manau tai labiau nereikalinga zmonems
29 Karolina M...
30 alma g...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!