203 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
31 ieva j... seimas yra tam kad vykdytu musu reikalavimus, kaip ir dabar NORIU LAISVALAIKIO!! negi tie is seimo nori kad is lietuvos isvaryciau?
32 Gytis B...
33 A.Vaišvilaite ...
34 D.Bodrijūtė ... as ir tajp sakau. NUSIBODO!!!
35 Katzina D...
36 K.Bemovaitė ...
37 E.Gostautaite ... nesitikek. cia seimas tik sildo savo kede ir jiem visiskai nusispjauti. Mum kruvis tam kas prasciau baiktume butume juodadarbiai kurie bus EMIGRANTAI. AS UZ TAVO IDEJA
38 Eglė G...
39 Goda. M... :)
40 Viktorija Ž...
41 l.a.u.r.a ...
42 karina ...
43 vika ...
44 renata ...
45 J j... tikrai geras dalykas butu. bet nemanau kad tas pamokas visai ismesu. iki kokios 7klases turetu but, kad vaikai susipazintu su tuo
46 Gu. ... Aš irgi pritariu. Negana to, kad kartais tanka mokykloje sėdėt iki pusės 3, tai dar po to ruošt pamokas [dažnai pasiruošti kontroliniam ar šiaip kokiam testui] ir dar būreliai!!
47 Mileta N...
48 G.Barkauskas ...
49 petras ...
50 rasa k...
51 Ieva N...
52 A.Pocevičiūtė ...
53 Vida P...
54 Gabija ...
55 Gabija P... Pritariu
56 Silvija M...
57 A.Stražnickaitė ...
58 Brutenis J...
59 R. R...
60 toma s...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!