203 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
61 Diana G... pritariu...prie ko čia tos etnokultūros visos,tikybos...nesąmonė kažkokia..
62 Liveta M... o gal dar ir anglu, lietuviu., matematika , biologija, darbus nuimtut
63 Rita B...
64 E. G...
65 Jonas L... Visiskai su tuo sutinku, kadangi dar tenka lankyti muzikos mokykla ir sporta (kas uzima visa mano laisva laika), noreciau, kad tokias pamokas panaikintu.
66 Laura ... Sutinku
67 puple b...
68 I. F...
69 A.B. ...
70 SAVEKAS ... :))))))
71 kristina ...
72 lalalala ... nebesvaikit viskas gerai kaip yra...
73 Germantas S... As taip pat pritariu siai idejai.
74 Smurffi ... Pritariu.
75 D.N ... sutinku
76 Paulius Š...
77 Mantas M... jo
78 S.Goštautaitė ...
79 Marija. ...
80 Arnas ...
81 A.A. ... Už tai kad mokslo metai baigtųsi birželio1 be to kuno kultura nereikalinga
82 lukas v... pritariu jums wisiems
83 Mhm ... mhm
84 d.a. ... galu gale vietoj visu "durniaus voliojimo" pamoku padarykit tokias kaip lietuviu - kas ateity pravers, tikybas, etikas, dailes, technologijas tikrai reiketu trinti lauk is tvarkarascio...
85 P.Narbutas ...
86 Karolina ... butinai!!!! vistiek is tu nereikalingu pamoku nieko doro tik laiko gaisimas
87 Lina F...
88 a.bogdelyte ...
89 vytautuas k...
90 Ž.Ramšaitė ...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!