# Vardas Komentaras
61 Aistė
62 Ernestas
Nesaugu ne tik Kauno gatv4se, bet ir vie61jame transporte
63 Tomas
tai butina
64 Aušra
100 % už
65 Deividas
Ir Vilnius nori ramiai lankytis Kaune
66 Maksim
Turbūt kauniečių agresyvumas nereikalauja net oficialių statistinių duomenų...
67 Tomas
Saugumą Kauno mieste didinti būtina!
68 Daivaras
labai svarbu
69 D.Vedeikytė
kad kada nors Kauno svajonės išsipildytų
70 M.Danielius
kameru stebejima tikrai reiketu sustiprint, nes nusikaltimai daromi prieshais kameras ir y tai nera atsizhvelgiama.
71 Justinas
uz sauguma!!! uztenka, kad kaune vien tik vagys butu
72 Sandra
Ypac truksta patruliavimo mikrorajonuose!
73 K.
už saugesnį Kauną
74 Ž,
Manau reiktų su sirūpinti ne tiek Laisvės alėjos apšvietimu, kiek rajonų daugiabučių kiemų apšvietimu.
75 Matas
Uz sauguma!!!
76 A.Olech
O kuriam LT mieste saugiau nei Kaune? visur vienodai nesaugu
77 Jonas
kas silainiuos dedas...
78 Antanas
Vakarais pasivaiksciojimai po kaune del saugumo stokos tikrai nevilioja.... reikia kazka daryti.
79 Simona
pritariu peticijai, nes betvarke kaune, po langais jaunimas dauzo masinu langus, toleibuse girtuokliau priekabiauja...bet netikiu kad valdzia kazko imsis, jie tik zadet moka, o ne daryti.
80 H.
taip taip, geriau daugiau patruliu mieste, o ne gatvese, baudzia uz visokius neprisisegtus dirzus:/...
81 Rokas
nesaugu...
82 Eglė
Tikiuosi, peticija turės kokį nors rezultataą
83 V.borodinskas
visi viska zino bet niekas nieko nedaro ir taip vyksta tik lietuvoj....man labaim gaila....
84 Kęstutis
Ir dar uz tai kad Kauna sutvarkytu! :)
85 Akvilė
tokia peticija ne tik Kaunui reikalinga :)
86 Giedre
reikia daryt tvarka KAune, cia aisku
87 Martynas
pirmyn!
88 K.Reznikaitė
As sutinku su šia peticija
89 Renata
UŽ!!!!!
90 Justas
Visom keturiom uz.

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (1475)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (444)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!