63 PARAŠAI

Adresuota: LKF
Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 hgfvhgfjhgfhgfghfdgdfg
fgdgdfg
2 asas
jeigu gustas zais, tai kitu net nereikia... Garantuotas auksas!!!
3 dd
nx tas gusta reikalingas
4 Kęstutis
tegu 5rodo rinktinės tovykloje, kad yra blogesnis už kitus
5 Domantas
G.GUSTAS NEMOKA ZAISTI KREPSINIO SEDI ANT SUOLELIO IR TIEK. KALNIETIS DAR JAUNAS, BET UZ GUSTA ZAIDZIA GERIAU, TODEL LEISKIME JI! JIS PERSPEKTYVUS, NORS ZAIDZIA IR NELABAI GERAI.
6 Knas
Nu jo kur musi Gustis? ;(
7 :Dq
Durniuoji moteriske jaska kad pakeistu? :DD xDDD
8 povilas
gustazz geras zaidejas
9 fsda;af;
bus gustas nebus ir medaliu,lopas jis
10 Justinas
Reikia Gusto !!!
11 Monika
neperdėkit čia dėl to Gusto, viskas normaliai.
12 fasf
fasd
13 Tomas
Visiškai sutinku, ir aš labai nustebau pamatęs kad Giedriaus nėr..
14 Karolis
Mums reikia Gusto !!!
15 eurelijus
Jus ka? juokaujat? jokio gusto!!! nereikia lietuvai gedos!!!
16 klispas
kad jisai nieko nepataiko ..kam cia jo reikia? ?kad viena tritaski imestu ? ? .. as jau daugiau pataikyciau.......boooooooooooooooooooooo
17 I.Kibelkyte
Kokios dar nezinomos pavardes? Gal bent biski krepsiniu domekites, o ne vien savo zalgrybi palaikykit.
18 Krc
Lopas ir tiek geriau Kalnas nei jis nes Kalnas nors greicio turi ir byski gal proto :D
19 Jonas
Jeigu rašot tai rašykitės ir čia žmonių neįžeidinėkit. Gustas mūsų talismanas :-)
20 Vidas
as esu tinkamiausias pirmas numeris o ne joks ten luzeris jasikeivius.
21 ewe
sikna tas gustas
22 Vladas
Kristinai M siulyciau galva issiskalauti, o ne panasias nesamones rasyneti:)
23 gustui
gustui ne... jis rinktines beda!!! nepamirsiu makabio-zalgiri!!! gusai, db kentek uz tokia geda!!!
24 gendolfini
Pritariu jis musu telismanas
25 Belekoks
TIK NEBANDYK GUSTAI I RINKTINE LIST!!!
26 M.S.
nu gal gustas ir geresnis uz tas visokias nezinomas pavardes
27 J.Cibarauskas
Vidas ne ka prastesnis
28 M.Žukauskas
Reikia rinktinei Gusto, nes daugiau nematyti gero izaidejo neskaitant Saro
29 Ramunė
Šaras čiut gyvas
30 A.Andrius
Nebus G. Gusto - nebus ir medalių

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (759)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (437)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!