3 639 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
31 Vaida
32 gintautas
33 K.Daškevičienė
34 Modestas
35 Mindaugas,
Nebūtina konkuruoti kuro kainomis su ES...
36 Ingrida
37 M.Kučinskas
38 R.Banelis
39 Ž.Grajauskaitė
40 lina
41 Gintaras
42 E,Garjonis
43 M.
44 mantas
45 Irma
46 Algita
47 Raminta
48 J.
49 VYTAUTAS
ACIU MAZEIKIAM UZ DIDZIAUSIAS
50 erika
51 Alina
52 A.Ignotas
Iš kaimyninių valstybių pas mus akcizas didžiausias
53 Skaiste
54 Greta
55 B.K.
Teisingai kai kurie sako.Kazin kas ir suleido klaunus i seimas,gi balsavom tai mes.tad nera ko cia kaltinti viena ar kita...ar dar kazka:)
56 J.Korenaja
57 O.Sukarevičienė
58 D.zakarauskas
59 Arvidas
60 Aleksandr

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (53)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.