UŽ teisę girdėti KITOKIĄ NUOMONĘ!

17 PARAŠAI

Adresuota: LRT taryba
Kategorija:

Mes, žemiau pasirašiusieji, esame pasipiktinę naujojo LRT generalinio direktoriaus Audriaus Siaurusevičiaus diegiama praktika uždaruose posėdžiuose priiminėti sprendimus, apribojančius pažiūrų ir įsitikinimų įvairovę.
Mes – prieš tai, kad visuomenei neprieinamuose pasitarimuose netikėtai ir be rimtų argumentų nutarta atsisakyti populiaraus Lietuvos radijo laidos „Tarp Rytų ir Vakarų“ vedėjo dr. Dariaus Kuolio bei anksčiau laiko, dar nesibaigus televizijos sezonui, nutraukti jo vedamą LTV2 laidą “Sankirtos“. Mums nepriimtina, kai LTV programų tinklelyje vis labiau dominuoja UAB „Lietuvos rytas“ korporacijos produkcija, tačiau neatrandama vietos laidoms apie visuomenines organizacijas, įvairias bendruomenes veikiančias Lietuvos miestuose ir kaimuose.
Esame įsitikinę, kad LRT Tarybos nariai privalo ginti patikėtą jiems viešąjį interesą ir stiprinti nuomonių pliuralizmą, kaip reikalauja LRT įstatymas ir laisvos visuomenės principai.
Lietuvos radijas ir televizija yra visų mūsų – Lietuvos piliečių, todėl mes reikalaujame:
1. Nedelsiant atnaujinti Dariaus Kuolio vedamas laidas Lietuvos nacionaliniame radijuje ir televizijoje.
2. Iš naujo persvarstyti LRT programų tinklelį bei eterio, skirto visuomeninėms – publicistinėms laidoms proporcijas bei užkirsti kelią UAB „Lietuvos rytas“ produkcijos įsigalėjimui visuomeninio transliuotojo eteryje.
Peticija bus įteikta Lietuvos radijo ir televizijos Tarybai.

Visi norintys parašyti laišką LRT Tarybos nariams, tai gali padaryti svetainėje www.neisduok.lt

Pasirašyti peticiją

Nestreikuojančių mokytojų peticija už streikuojančius

Petras Gedvilas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentūra, Seimas ir Vyriausybė

Visi, kurie neišdrįsome dėl objektyvių ar subjektyvių priežasčių įsijungti į neterminuotą Mokytojų streiką, pasirašome, kad nepritariame skubotam ir nepavykusiam etatiniam darbo užmokesčio modelio įvedimui. Palaikome streikuojančius Mokytojus ir viešai reikalaujame mus skaičiuoti kaip streikuojančius mokytojus.

SUGRAŽINTI JANĮ Į LIETUVOS BALSĄ!!!!

A.Majauskaite. Adresuota: Lietuvos Balsas

Zmones!!! tiems, kuriems rupi ne kilme, o muzika! Ne tautybe, o jausmai ir emocijos!! Palaikom Jani ir padarykime kad Lietuvos Balsas turetu ji sugrazinti, nes musu zodis yra labai svarbus!