UŽ teisę girdėti KITOKIĄ NUOMONĘ!

17 PARAŠAI

Adresuota: LRT taryba
Kategorija:

Mes, žemiau pasirašiusieji, esame pasipiktinę naujojo LRT generalinio direktoriaus Audriaus Siaurusevičiaus diegiama praktika uždaruose posėdžiuose priiminėti sprendimus, apribojančius pažiūrų ir įsitikinimų įvairovę.
Mes – prieš tai, kad visuomenei neprieinamuose pasitarimuose netikėtai ir be rimtų argumentų nutarta atsisakyti populiaraus Lietuvos radijo laidos „Tarp Rytų ir Vakarų“ vedėjo dr. Dariaus Kuolio bei anksčiau laiko, dar nesibaigus televizijos sezonui, nutraukti jo vedamą LTV2 laidą “Sankirtos“. Mums nepriimtina, kai LTV programų tinklelyje vis labiau dominuoja UAB „Lietuvos rytas“ korporacijos produkcija, tačiau neatrandama vietos laidoms apie visuomenines organizacijas, įvairias bendruomenes veikiančias Lietuvos miestuose ir kaimuose.
Esame įsitikinę, kad LRT Tarybos nariai privalo ginti patikėtą jiems viešąjį interesą ir stiprinti nuomonių pliuralizmą, kaip reikalauja LRT įstatymas ir laisvos visuomenės principai.
Lietuvos radijas ir televizija yra visų mūsų – Lietuvos piliečių, todėl mes reikalaujame:
1. Nedelsiant atnaujinti Dariaus Kuolio vedamas laidas Lietuvos nacionaliniame radijuje ir televizijoje.
2. Iš naujo persvarstyti LRT programų tinklelį bei eterio, skirto visuomeninėms – publicistinėms laidoms proporcijas bei užkirsti kelią UAB „Lietuvos rytas“ produkcijos įsigalėjimui visuomeninio transliuotojo eteryje.
Peticija bus įteikta Lietuvos radijo ir televizijos Tarybai.

Visi norintys parašyti laišką LRT Tarybos nariams, tai gali padaryti svetainėje www.neisduok.lt

Pasirašyti peticiją

Reikalingas pėsčiųjų ir dviračių takas per Šernų mišką Klaipėdos raj.

Giedrė Žutautė . Adresuota: Klaipėdos rajono savivaldybė

Visiems Žiaukų kaimo, gyventojams,sodininkams ir svečiams kelias nuo Šernų iki Žiaukų k. per Šernų mišką pėsčiųjų ir dviračių takas yra būtinas. Šiandien dienai esant gyvenvietėje daug pastoviai gyvenančių žmonių, srautas miško keliu tapo labai intensyvus. Kelias pakankamai siauras. Nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvojo rudens, kelio važiuojamąją dalimi žmonės keliauja į darbus ar namo. Vaikai intencyviai važiuoja dviračiais ir į mokyklą ir atgal. Dviratininkų važiuojančių į sodą,namus ar svečius tiesiog apstu. Kaip žinia šiame kelyje jau buvo nevienas skaudus eismo įvykis. Todėl norit apsaugoti ir pėsčiųjų ir dviratininkų ir vairuotojų gyvybę reikalaujame įrengti pėsčiųjų /dviračių taką

Peticija dėl greičio ribojimo priemonių , Dzūkų g.

Einaras. Adresuota: LR Susisiekimo ministerija; Vilniaus miesto savivaldybė; Vilniaus meras R.Šimašius; LR Seimo saugaus eismo komisija;Vilniaus miesto ūkio transporto skyrius

Mes, naujinikų bendruomenės nariai, kreipiamės į miesto savivaldybę su prašymu įrengti greičio ribojimo priemones, Dzūkų g. Dzūkų g. ilgį sudaro beveik 2km, joje yra 6 perėjos, keli vaikų darželiai, bei mokykla. Pastovus tiek automobilų tiek žmonių srautas sudaro daug avarinių ir pavojingų situacijų, kurios taipogi yra pažymėtos Vilniaus miesto Juodūjų dėmių žymose (žyma JDT 58, nors žyma tik viena, mūsų manymu mažiausiai turėtų būti 3. Pelesos ir Dzūkų perėja, perėja tarp Dzūkų 27 ir Dzūkų 10a namų.) Šioje gatvėje nėra jokių greitį ribojančių priemonių apart kelio ženklų. Naujininkų gyventojų patirtis rodo, kad kelio ženklų neužtenka suaugusiūjų ir vaikų saugumui išsaugoti. Su šia peticija prašome atsižvelgti į mūsų norus sumažinti pavojingų eismo įvykių skaičių šioje atkarpoje. Mūsų uždavinys – su Jūsų visų pagalba pasiekti, kad dzūkų gatvė taptų saugesnė pėstiesiems.