47 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
31 monika
32 Greta
Kam tie šalmai reikalingi ??
33 L.Zarauskas
tikra nesamone tie salmai. gal seimunai tegu tik dviraciais vazineja i darba nes tersia gamta, tegu rodo pavyzdi...
34 A.
nesamonėėė
35 R.Balalytė
36 Solveiga
37 Gintarė
38 Arvydas,Kerpauskas
39 V.Simokaitis
ne nu istatymas tai beryso kazin kaip 14-meciai atrodys su salmais prie salitgatvio nu juokinga. AS UZ LAISVE
40 e
pritariu, as nebesistebiu kodel zmones bega is sios kvailos salies
41 Deimantas
42 Vardenė
Nemanau, kad mums reikia šalmų. Patys mokame save saugoti ir suprantame, kas yra saugumas. Ginkime savo interesus!
43 Dorotėja
44 Anita
tai nepriverstų manęes užsidėti šalma,aš tiesiog nebevažinėciau dviračiu :(
45 Brigita
Pritariu
46 Paulius
Laisvai vazinetis
47 I.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.