31 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 E.Lescinskas ...
2 Audrius P... Visiškai sutinku. Nereikia mums dvigubų standartų. Išvažiavot - ten ir būkit ( TYKIAI )
3 NERINGA U... Kuria sali zmogus gins, susidarius tam tikrai situacijai?
4 A.Juknevičius ...
5 Gediminas R...
6 wardas p...
7 valentinas K...
8 Vida V... negali buti dvigubu standartu
9 R. B...
10 A. Š...
11 L. S...
12 Simas B...
13 V.Žalytė ...
14 mozė ... Labai nekonkrečiai čia, bet esmė aiški. Vienareikšmiškai sutinku
15 v.pavardenis ... Pzw as turiu dwi pilietybes ir tuo didziuojuosi
16 A. A... Vilnius
17 Martynas L...
18 Rolandas T...
19 Aurelija T... Dvigubai pilietybei NE
20 E.Bruzge ... Nedidelis pastebejimas - kodel garsiausiai rekiantiems del diskriminavimo, amerikos lietuviams, ta dviguba pilietybe nebuvo reikalinga, kol Lietuva nebuvo ES nare?
21 U.Liutkutė ...
22 Liucija M...
23 monika ...
24 Donatas Ž... NE
25 I. Z...
26 Zigmas M...
27 blem ... gal nebesvaikit su tokiais istatymais
28 GEDIMINAS G... Nepamirškite svarbios žinios bei peticijos ''Prieš atliekų deginimo gamyklą, prieš vilniečių ir Vilniaus svečių sirgdinimą''
29 M.L. ...
30 P.Dubauskas ... kam reikalinga ta dviguba pilietybė. Eropoje judame laisvai o kitas šalis vizas gauname nesugriežtintu rėžimu

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!