38 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 V.Pavardenis
Nu žmonės, nebenusišnekėkim, kam nepilnamečiams iš viso čia kišt nosį? Išmokit rašyt žmonės...
2 Rita
asasdadasd
3 O.Mikutytė
4 E.Milasiute
5 Chronius
Visai neblogai butu, bet tik ne mano kieme :D
6 Simona
Mažeikiai
7 Gabrieel
butinaj
8 V.Pavardenis
As uz tai!!Dijana ir Gabriele sekmies ;)
9 gabriele
rejkia
10 P.K.
11 J.V.
oi, labai reiketu...labai gerai butu :D
12 Greta
13 Audrius
aš už naujas pramogas vaikams.
14 mozė
Nors ir iš visai kitur, bet palaikau, bet kokia jums brangia iniciatyvą. Bet prieš rašydamas perskaityk lietuvių kalbos gramatikos vadovėlį.
15 ema
jis butinas nes mes ir taip telsiuose neturime ka veikti
16 Tadas
TIKRAI NEREIKIA !!!
17 G.Miceikaite
18 Gummy
19 Gabriele
noriu
20 dj-dijena
kon jius
21 darius
22 Edita
manau, visų pirma rikia normaliai suformuluoti peticijos tekstą.
23 Diana
24 mafija
kon jios kas ce nepersamoni
25 sigitas
26 slapuke
27 egle
28 Mante
29 Jurga
30 R.Danauskas
Px butu

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (622)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.