468 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 fggfgf ...
2 D.Galinis ... kas cia daros dabar?
3 K.Adomavicius ... mums reikia matyti kaip zaidzia Lietuvos futbola komandos oficialiose warzybose
4 Kotryna ...
5 Linas D...
6 taip ... taip
7 Denis N... Neabejotinai svarbiausios rungtynes per Lietuvos futbolo istorija ir juos net nesugeba parodyti, viskas tik krepsiniui pas mus skiriama!!!
8 ! [... Televizijos nieko nesugeba transliuot... Tipo mes Krepsini dievinam.. Nors visam pasauli Futbolas valdo... Lietuvos draugisku neparode.. GEda!!!
9 Vytautas G...
10 E.Malakauskas ...
11 P.Urbonas ... Nu mes visi puikiai zinome kad Lietuva krepsinio salis, bet neapsiribokime vien juo . Laikas pasauliui suzinoti apie lietuva ir stebint futbolo varzybas . Taigi gerbemi redaktoriai prasau rodykit fule
12 Virgilijus P... Greitai startuos naujas lietuviškas sporto kanalas, tad galbūt jis transliuos šias varžybas
13 T.Nastajus ... bent jau LRT tegul transliuoja
14 marius L...
15 E.Bubelis ...
16 Petras V...
17 Donatas M... Cia ne lietuva o koks afganistanas
18 Irmantas A...
19 Andrius ...
20 Akgimantas ... Duhai nx sukrusti pyderai kad nx toi olimpiadoi lietuviai liktu 4 nx uzsikruskit su tuo kasiu nx!!!!!!!!!!!
21 Aivaras L... Gėda televizijoms. Skundėsi, kad negali krepšinio transliuoti, o pačios netransliuoja futbolo kai yra galimybė. Tiek ir terūpi joms sportas.
22 A. F...
23 E.Dobrovolskis ...
24 I.Lukošiūnaitė ...
25 Evaldas ...
26 Kokas ... Laukiam
27 Marcin S...
28 Pvz.: V... (nebūtinas laukas)
29 Gytautas D... televiziju vadovai ar taip sunku suprasti kas svarbu sirgaliams ir kas yra rimta investicija?
30 ingrida k...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!