36 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Audrius
2020-05-27 / 19:34
Pries musulmonu religija Lietuvoje
2 Kestas (Marijampolė)
2019-11-28 / 20:16
Prieš musulmonu religija
3 Neskelbiama
2019-07-28 / 01:06
Dekui peticijos autorei! STOP musulmonu religijos plitimui!
4 Neskelbiama (Šiauliai)
2019-05-03 / 18:47
5 Raimonda
2019-03-25 / 13:49
Nepritariu musulmonų religijos plitimui Lietuvoje.
6 Neskelbiama (Panevėžys)
2019-02-27 / 10:45
7 Rūta (Jonava)
2019-01-21 / 19:11
prieš musulmonų religijos pletimasi.LIETUVOJE.!
8 Tomas,
Reikia drausti islamą, per jį vienos bėdos
9 Liutauras
Kaip baltų religijos žynys, išreiškiu griežtą pasisakymą prieš svetimą, baltams nebūdingą religiją -islamą.Nepritariu musulmonų religijios plėtimuisi Lietuvoje,bei naujos mečetes statymui Vilniuje...
10 Tomas
Prieš!
11 Raimonda
Nepadarykite tokiu klaidu kokios jau padarytos Anglijoje ir Prancuzijoje? Musulmonu religijos plitimui Lietuvoje - NE!!! Tik referendumu galima spresti si klausima! Tai NERA Seimo prerogatyva!
12 Rasa
13 J.Virbickas
Ka jie cia pamete, jokiu mececiu ir taip jau visam pasauli viska uzsedo
14 O.Rimonienė
Islamas skatina žudyti kitataučius. Šie žmonės- labai nepakantūs kitoms religijoms. Ar norime, kad šie žmonės gyventų tarp mūsų?
15 V.Lava
16 V.Vyšniauskas
17 uršulė
aš už, jei viskas vyks tyliai ir ramiai, mokyklose ir kitur nebus leidžiama dėvėti musulmoniškų apdangalų .
18 Andrius
pries islama krikscioniskoje valstybeje
19 e
20 V.R.
Taip jie plečia savo teritoriją. Vėliau pradės reikalauti išskirtinių teisių. Neįsileisim- nebus ir problemų.
21 Auksinis
"Ginti demokratiją draudimais tai tas pats kas gesinti gaisrą benzinu". Nera kitos iseities. Austraulijos prezidentas taip ir pasake, jei norite gyventi pagal sariato taisykles, jums cia ne vieta.
22 Antanas
Ginti demokratiją draudimais tai tas pats kas gesinti gaisrą benzinu. Eilį sykį pasirodysim kaip kaimas, kas faktiškai taip ir yra.
23 To
Demokratija turi teise save ginti. O konstitucijoje nurodoma, kad religija neturi riboti ir zeisti zmoniu teisiu.
24 Tomas
esu PRIES peticija, kadangi 1)tikejimo laisve numato salies konstitucija. 2) Naivu manyti, kad problema islame. Islamas (kaip ir bet kokia religija arba ideologija)tera budas manipuliuoti kvailesniais
25 Vytautas
man nereikalinga musulmonija
26 S.Saulėnaitė
tai tiesiog būtina.
27 Arvydas
28 Vytautas
Referendumas butinas, kad liaudziai, kai saukstai bus po pietu, nereiketu virkauti ir skustis bloga valdzia
29 a.baranauskas
ne islamui
30 V.Vekerotas

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.