35 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Kestas ... Prieš musulmonu religija Marijampolė 2019-11-28 / 20:16
2 Neskelbiamas asmuo Dekui peticijos autorei! STOP musulmonu religijos plitimui! 2019-07-28 / 01:06
3 Neskelbiamas asmuo Šiauliai 2019-05-03 / 18:47
4 Raimonda M... Nepritariu musulmonų religijos plitimui Lietuvoje. 2019-03-25 / 13:49
5 Neskelbiamas asmuo Panevėžys 2019-02-27 / 10:45
6 Rūta Ž... prieš musulmonų religijos pletimasi.LIETUVOJE.! Jonava 2019-01-21 / 19:11
7 Tomas, L... Reikia drausti islamą, per jį vienos bėdos
8 Liutauras B... Kaip baltų religijos žynys, išreiškiu griežtą pasisakymą prieš svetimą, baltams nebūdingą religiją -islamą.Nepritariu musulmonų religijios plėtimuisi Lietuvoje,bei naujos mečetes statymui Vilniuje...
9 Tomas L... Prieš!
10 Raimonda B... Nepadarykite tokiu klaidu kokios jau padarytos Anglijoje ir Prancuzijoje? Musulmonu religijos plitimui Lietuvoje - NE!!! Tik referendumu galima spresti si klausima! Tai NERA Seimo prerogatyva!
11 Rasa T...
12 J.Virbickas ... Ka jie cia pamete, jokiu mececiu ir taip jau visam pasauli viska uzsedo
13 O.Rimonienė ... Islamas skatina žudyti kitataučius. Šie žmonės- labai nepakantūs kitoms religijoms. Ar norime, kad šie žmonės gyventų tarp mūsų?
14 V.Lava ...
15 V.Vyšniauskas ...
16 uršulė k... aš už, jei viskas vyks tyliai ir ramiai, mokyklose ir kitur nebus leidžiama dėvėti musulmoniškų apdangalų .
17 Andrius M... pries islama krikscioniskoje valstybeje
18 e ...
19 V.R. ... Taip jie plečia savo teritoriją. Vėliau pradės reikalauti išskirtinių teisių. Neįsileisim- nebus ir problemų.
20 Auksinis K... "Ginti demokratiją draudimais tai tas pats kas gesinti gaisrą benzinu". Nera kitos iseities. Austraulijos prezidentas taip ir pasake, jei norite gyventi pagal sariato taisykles, jums cia ne vieta.
21 Antanas J... Ginti demokratiją draudimais tai tas pats kas gesinti gaisrą benzinu. Eilį sykį pasirodysim kaip kaimas, kas faktiškai taip ir yra.
22 To T... Demokratija turi teise save ginti. O konstitucijoje nurodoma, kad religija neturi riboti ir zeisti zmoniu teisiu.
23 Tomas B... esu PRIES peticija, kadangi 1)tikejimo laisve numato salies konstitucija. 2) Naivu manyti, kad problema islame. Islamas (kaip ir bet kokia religija arba ideologija)tera budas manipuliuoti kvailesniais
24 Vytautas G... man nereikalinga musulmonija
25 S.Saulėnaitė ... tai tiesiog būtina.
26 Arvydas R...
27 Vytautas A... Referendumas butinas, kad liaudziai, kai saukstai bus po pietu, nereiketu virkauti ir skustis bloga valdzia
28 a.baranauskas ... ne islamui
29 V.Vekerotas ...
30 A. A... as dar esu pries kataliku religija - t.y. pinigu darymo masina, siekianti pelno.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!