4 875 PARAŠAI

Adresuota: Fiba
Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama
2018-10-01 / 00:27
Hello there, My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at peticijos.lt promoted as a resource on our blog alychidesigns.com ? We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well . If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me kn
2 MINDAUGAS
taip ir bus
3 Dalius
Manau ,kad teisėjai buvo papirkti
4 Sandra
sudziai ispanai
5 Gintare
Teisingai!
6 gintare
as sutinku su autorium, bet ka mes dabar galim padaryt?neatims gal medaliu...
7 Aivaras
Ispanai papirko teisėjus
8 duxas
duxas
9 Tiesa
Loxai ispanai.
10 I.Baksytė
nesąžininga
11 Dootka
nors taj jau nepades..
12 Mantas
Tiesa!
13 Dainius
Papirko..
14 Brendis
Teisejai botaj ;/
15 a
a
16 Robertas
taigi matesi kad papirkti .....
17 Sabonis
lietuva laimejo.
18 Mantas
Nesamone
19 Algimantas
As irgi taip pat manau kai ziurejau varzybas
20 Lukas
Tikra tiesa!
21 Uz
Tikiu, ateis laikas, kai busim stipresni uz ispanus. O kol kas reikia dziaugtis ketvirta vieta ir nesilipdyti nuskriaustuju etiketes, kuria tempia ant musu tokie luzeriai, kai peticijos kurejas.
22 asdas
sdas
23 Justas
ziauru buvo ziuret ;DD
24 Š.
Aha
25 donatmenas
apsikti teisejai! jeigu ne jie musu sidabras ir gal auksas butu!
26 Vygantas
pritariu autoriui
27 Bereikalo
bereikalo
28 Igne.žemaitytė
nesamone,kad LT prakišo..
29 Dima
sutinku.
30 Marazmatikui
Pries ispanus esame laimeje TIK vienerias tarptautines varzybas. Kur cia matai ta tendencinguma? Teisejai dirbo gerai. O per tokius LOCHUS ir BUKAGALVIUS kaip tu,lietuviai jau vadinami VERKSNIU TAUTA.

Prieš kaukių dėvėjimą pradinukams pamokų metu (2706)

Gediminas. Adresuota: LR Vyriausybė

Prašau atšaukti nurodymą pradinukams dėvėti kaukes pamokų metu. Užtenka to, kad jie ir taip dėvi kaukes eidami į mokyklą, pertraukų metu. Juk valgydami mokykloje jas nusiima, bendrauja, žaidžia... Jie juk vaikai. Klasėje tikrai nėra būtina daryti tokių cirkų !!! Pabandykite patys užsidėti kaukę ir prabūti su ja nenusiimant pusę dienos, užteks kankinti mūsų vaikus! PRAŠAU NEVERSTI PAMOKŲ METU 1-4 KLASIŲ MOKINIŲ DĖVĖTI KAUKES !!!

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (94)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.