348 PARAŠAI

Adresuota: Sasha Son gerbėjai
Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Greta
Už Sašą son!!! Pats talentibgiausias dalyvis. Mylim <3
2 P.Sabynaite
:)
3 Deimantė
;d
4 gabrielyte
luwinu sasha sin
5 jhg
j
6 elena
Sasha Son geriausias
7 :)
labai dziaugiuosi kad zmones balsavo uz ji ir sugrazino i muzikos akademija.taippogi labai aciu Asmik.Dima saunuolis*
8 :)
balsuokim siandien ir palaikykim
9 je
je
10 makarenas
PALAIKYKYKIM JI SI SESTADIENI!!!!! PARODYKIM KA GALI JO FANAI!!!!!!!
11 Sima
As uz gera muzika ir talentinga zmogu
12 Vaida
ei visi, palaikykit sasha son šį šeštadienį, neleiskit jo galutinai išmest:)
13 :)
uz*
14 K.Maziliauskaitė
Sasha son tikrai vertas grizti.mes ji mylim!!!!
15 Kristina
noriu sashos
16 Agne
grazinkit sasha son bjaurybes
17 :)
uz;)*
18 vaida
Ssha son-vienintelis ir nepakartojamas
19 I.Radaviciute
Sasha son labai talentingas zmogus, man patinka klausyti jo muzikos, manau jis turi nuostabu balsa, ir iki dabar muzikos akademija ziurjau tik del jo. manau dabar nebera uz ka tame sau sirgt...
20 Laura
Visiškai sutinku,reikia jį gražinti,jis tikrai šaunus dainininkas:)
21 Diana.
Grazinkit Sasha Son i MA.
22 Paulina,
jis nuostabus
23 :)
sasha son!sasha son!*
24 Romualdas
25 Jurga
Talentingas žmogus
26 Š.Irena
Noriu klausyti geros muzikos
27 monika
vienas is talentingiausiu dalyviu butinai turi gristi!!!!!!!!beje neteisinga kad sorena taj paliko nors nera ne velnio talentinga kiek sasha son
28 A.Tolockaite
talentingas zmogus...
29 igor
grazint!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30 Jolanta
Būtina gražinti Sachą Son į Muzikos akademiją

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (622)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.