# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 11111 ... 444ttfrf
2 linas ...
3 Ignas Žak...
4 jūhųgt ... jmimok
5 Emilija ...
6 Ritulia ... Mylim Žalgirį!!! :*
7 A.kalibatas ...
8 P.Zvinakis ...
9 A.Sivickytė ...
10 Dominykas Bir... Už Žalgirį!
11 Gytis Dov...
12 simsa bal... myliu zalgiry,,,
13 Aiste Uro...
14 Vaidas Lev... atsibodo ziuret kaip kazkokie prancuzijos ar dar kokie klubiuksciai triuskina zalgiry.... ;/
15 Lukas ir... VISI KAUNO ŽALGIRIO FANAI!
16 osvaldas kli... mes uz zalgiry
17 Agnė Tam...
18 Tomas Ale... Palaikom!
19 Karolis ste...
20 lukas gtr... kaka lele
21 Simona Ark...
22 karolis rid...
23 V. Dov...
24 Rimgaile ;Dp... mldc ;Dp
25 Gabriele Ado...
26 Candy;* ... Zlugdot Lietuvos garbe;]
27 K.Karolis ...
28 Audronė Kri...
29 Edvinas ... Zalgiris!
30 Lina Jon... Zalgiris turi buti, nes nuo jos mes pradejome visa krepsinio istorija, lietuvai manau jis daug sloves iyra gaves, ir ji reikia issaugoti! Kauno pusmena ir mes kaunieciai turime kuo didziuotis zalgiriu

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!