2 547 PARAŠAI

  • Gytis B.
  • nuo 2008-11-14
  • iki 2012-06-01
Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Martyna N...
2 L. S... Kur lygybė šioje šalyje? Pagyvenkite kaip mes, eiliniai LR piliečiai!
3 A.Rapkevičienė ...
4 Ingrida ...
5 Darius V...
6 Ieva K... Ir taip daug gauna. Korumpuoti
7 Vidas M...
8 vaida z... uztenka vagims jau
9 laura t...
10 Karolina M...
11 Inga S...
12 S. B...
13 T.Alisauskas ...
14 antanas.k ... lazda turi du galus mielieji kam nervuotis
15 G.Zukauskaite ...
16 n ...
17 Asta P...
18 Birute B...
19 Rita C...
20 Reda S...
21 Birutė B... Ne. Iš jų gal kokie 10 ir atidirba už tai ką jiems mokame. Visi kiti tik vaizduoja kad dirba, tai jokių jiems algų kėlimo.
22 Ilona Č... tegu kelia biudzetininkam irgi algas
23 G. U...
24 J.Mikėnienė ... niekinga
25 LAIMUTE B...
26 G.Počiuipienė ...
27 Egidijus B...
28 P.Obolevicius ... Jie nenusipelne nei minimumo
29 Terese S...
30 Kurklietis ... rokiskis

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!