232 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
61 Alfredas
Po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo prie lovio valdžios sėdėjo ir buvę taip vadinamos Sovietinės Litvos KP gensekai, kitokio raugo tovariščiai. Kas nors pakito? Už nugaros stovi penktoji kolona...
62 Darius
sprogdint juos visus
63 Arnoldas.Sušinskas
Lauk
64 U.
vaizdelis nekoks musu "valdzios
65 D.
teisingai tegu susikisa tas Kubilius galwa i sikna!
66 Karolis
Kubilas valdo
67 Viktorija
dainuojantis/sokantis seimas eikit velniop!
68 I.L
Kaunas
69 A.Matuevicius
bet ir rinkimu istatyma reikia keisti, nes taip rinkdami turesime beveik ta pati
70 Diana
$udas - ne valdžia.
71 wilmantaz
dabartine valdzia wisiskai nemasto
72 Rozita
Šalin Kubilą, nesurinks mokesčiū, tik išvaikys lietuvius iš savo namų
73 vilius
reik naujos valdzios ir nauju ideju!
74 Regimantas
Visuomet kai valdzioj konservai prasideda nesamones. Lauk juos is valdzios posto!!!
75 Aurelija
Nauja bus tokia pat, bet pabandyt galima
76 Vytautas
lauk komunistus ir kgbistus is atsakingu postu ju vieta cypej!!!
77 Rimvydas
Nepasirasau siu nesamoniu.Negi jums prie ekskomunistu buvo geriau?Juk tai jie nuvare musu valstybe.
78 daunai
bruzai ikis tave tarp keturiu sienu uz kurstyma nuversti valdzia
79 D.
gal jus, seimunai, gryskit i televizija ir ten toliau juokinkit zmones, nes seime jau nebejuokinga
80 Mantas
Reikia naujos valdziu, nes su Kubilium ne kas... :)
81 Monika
Tai ašku kad reike naujos valdžios.Jūs manot kad toke pupročių komanda kanors išspers..?
82 T.Gedvila
Per tokia ta valdzia jau prasidejo eiline masine emigracija!Pyderastynas ta musu valdzia!
83 Mindaugas
Visomis keturiomis už naują valdžią, nes kuo toliau, tuo blogiau
84 Kipras
Reikia naujos valdzios
85 R.Stanevičius
tikrai pritariu del durnu istatymu
86 Virginijus
Uz protinga,issilavinusia su patirtimi nauja valdzia!
87 Robertas
Pritariu
88 m.m
o kada apmokestins ora?
89 Mindaugas
jau senoji valdzia nebuvo sauni bet dabartine gilinas ne i ta ka reikia. lietuvos valdzia(finger)
90 R.Berlinis
Sutinku.

Prieš kaukes visiems ugdymo įstaigose esantiems vaikams. (5814)

Dovilė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimos

Nuo pirmadienio kaukės bus privalomos visiems ugdymo įstaigose (ir pamokų metu) esantiems vaikams, kurie yra vyresni negu šešerių metų. Neleiskime vaikams kentėti! Užkirskim kelią tokiam sprendimui! Sakom pagaliau NE, priimtiems jų sprendimas! Pasirašom peticiją!

Nestabdyti sporto ir sveikatingumo veiklos uždarose erdvėse karantino laikotarpiu (4271)

Karolis. Adresuota: LR Vyriausybė

Didžioji sporto klubų dalis taip ir nesulaukė grįžtančio prarasto žmonių srauto po pirmos karantino bangos dėl to, kad dalis yra įbauginti ir bijo kontakto, kiti jau laukė antrosios karantino bangos, žinojo, kad pradėjus sportuoti greitai teks atsisveikinti su sportu, nes greitai turėsime antrą karantino bangą ir sporto ir sveikatingumo klubų veikla bus nutraukta, kuri ir taip nėra labai pelninga. Kenčia netik verslas, sportas, sveikatingumu užsiimantys asmenys, tačiau treneriai, asmeniniai treneriai, profesionalūs sportininkai, kurių dauguma neturės kur sportuoti, nors aukšto meistriškumo sportininkams neuždrausta sportuoti, tačiau retas, kuris turės galimybę sportuoti, nes dėl vieno ar kelių sportininkų sporto salės neatidarinės. Kokia žala kūnui daroma staigiai nutraukiant fizinį krūvį. Jau nekalbant apie įdėto darbo praradimą raumenų nusilpimą ir riebalinio audinio kaupimąsi, tačiau ir gali skatinti lėtinio nuovargio sindromo pasireiškimą, kurio metu ypač sumažėja nuotaika, protinis, kognityvinis ir socialinis intelektas, žmogus darosi irzlus ir piktas, padidėja agresyvumas. Didžioji žmonių dalis sportuoja dėl sveikatos, dažnas dėl pasireiškiančių nugaros skausmų, kurių pagrindinis vaistas yra sportas. Juolab PSO taip pat pasisako už fizinį aktyvumą šiuo laikotarpiu. Dalis sportuojančių tikrai bandys sporto ne apleisti ir toliau sportuoti lauke, kada ateina šaltasis laikotarpis, tada tikrai turėsime plaučių uždegimų, anginų, sinusitų ir t.t. su teigiamais covid-19 rezultatais. Safe ACTiVE tyrimo rezultatai rodo itin žemą Covid19 rizikos lygį sveikatingumo klubuose. Europe Active, vedančioji ir ne pelno siekianti asociacija Europos sveikatingumo ir fizinio aktyvumo sektoriui, su džiugesiu ir viltimi praneša, kad išankstiniai King Juan Carlos universiteto ir AWRC-Sheffield Hallam universiteto surinkti duomenys atskleidžia ypač ŽEMĄ Covid-19 rizikos lygį laisvalaikio ir sveikatingumo klubuose. Išanalizavus daugiau nei 62 milijonus apsilankymų, vidutinis infekcijos lygis siekia 0,78 per 100 000 apsilankymų. Duomenys gauti iš Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos, Belgijos, Nyderlandų, Ispanijos, Portugalijos, Norvegijos, Šveicarijos, Čekijos Respublikos, Lenkijos, Danijos, Liuksemburgo ir Jungtinės Karalystės. Pasirašome, KAD BŪTŲ LEISTA VYKDYTI VEIKLĄ SPORTO IR SVEIKATINGUMO KLUBAMS laikantis nustatytų saugumo reikalavimų darbuotojams ir klientams, kurių srautas ir taip yra ženkliai sumažėjęs. Sporto klubų lankytojai yra supratingi saugo save ir kitus, tad siūloma: Dėvėti kaukes ne sporto metu patalpose; Tikrinti visų ateinančių kūno temperatūrą; Dezinfekuoti rankas ateinant ir išeinat iš sporto klubo; Laikytis saugaus nustatyto atstumo kaip ir turgavietėse 10 kv.m asmeniui; Dezinfekuoti įrangą prieš ir po naudojimo.