1 791 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Thomas P... Dekojame!
2 Algis N...
3 Irina ... Grąžinkit mano pinigus, arba leiskit sugrįžti ir gauti pilną pensiją
4 ROMUALDAS C... Kiek gi galima =mones apgaudin4ti ? Iš pradžių pasiūlo sūrį, o po to pelėkautus.O Kada bus numatytos kompensacijos pagal laikinąjį išmokų sumažinimo įstatymą gaunantiems karių ir pareigūnų pensijas ?
5 Birutė Z...
6 D.Skrupskelienė ...
7 S.Bieliajevienė ...
8 L.Blažaitis ... Valstybė galėtų ne įmokas mažinti, o skolintis iš Pensijų fondų
9 S.Tamosaitis ...
10 Rolandas T... MAZINKITE BIUDZETO ISLAIDAS, O NE IMOKAS I PRIVACIUS PENSIJU FONDUS.
11 R.Jarmolavičienė ...
12 P. S...
13 A. B... Valdininkai turi suprasti, kad įstatymai galioja ir jiems
14 Marius D...
15 Algimantas P... Valdžia begėdiškai apvogė pensijų fonduose kaupiančius piliečius. Atėmė tas įmokas nuo kurių investicijos būtų pačios efektyviausios nes dabar perkami pigiausi investiciniai vienetai fonduode.
16 Darius J...
17 D. Z...
18 Ieva T...
19 A. P...
20 Donatas Ž...
21 A. V...
22 Artūras B...
23 M.Stankutė ...
24 Vidmantas V... Kategoriškai nesutinku su įmokų mažinimu
25 Linas J...
26 Aidas Š...
27 Inesa S...
28 Maryte V...
29 Regina B...
30 Tomas P...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!