391 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
31 Kristina
Jei renginys vienas is pigesniu ir sulaukiantis nemazo demesio, nematau jokio reikalo jo isbraukt is programos.
32 Karolis
uzteks vogti padarykit ka nors naudingo
33 Milda
Noriu.
34 Indre
Taigi centas prie cento ir valdziai kisene pasunkina..
35 Lukas
Valinskui alga per maza ?
36 Dianaa
Gatvės muzikos diena - pati šauniausia diena!
37 Ugnė
Muzikos reikia. O renginys stebuklingas.
38 K.Zabulis
kaip galima isbraukti tokia diena. juk menui turi buti bent viena diena kur galima pasireiksti, o ypac muzika
39 Jonas
nors pirmais metais renginys buvo zymiai geresnis, bet manau tokiam renginiui reiketu vykti daugybe metu ilgai ilgai..
40 t.greta
mano manymu muzikos gatvės renginys neturėtų būt uždraustas, nes tai viena iš geresnių programų vykdomų Vilniuje.
41 Eglė
GATVĖS MUZIKOS DIENA!!!!
42 Toma
NENORIU,kad UZDRAUSTU GATVES MUZIKA!!!!
43 Simonas
Geriau atsisakom kur daug lesu reikalauja.O cia gali iskilti jaunimas bent
44 A.Leliuga
puiki pramoga
45 M.Butrimas
as manau, kad kultūros ministerija nušoko nuo proto. Juk yra ir kitu renginiu, kuriems reikia kurkas didesnio finansavimo ir kurie patraukia daug mažiau demsio
46 Justinas
mum to reikia! visgi kultūra gyvai !!
47 Dovilė
Neamonė.! Turi palikti šią šventę.!
48 miglė
juk šis rnginys jėga..!!..visi linksminasi-jaunimui patinka..kaip MŪSŲ tauta be tokių renginių.?Turite JĮ palikt.
49 Neringa
Ir kad būtų nurinkti vamzdžiai nuo Neries pakrantės!
50 Raminta.Stanulionyte
Mes už laisvę, mes už muziką!!!!!
51 akwillia
mums reikia gatvės muzikos dienos. Ji vienija. Toks renginys būtinas ne tik vilniečiams, bet visos Lietuvos gyventojam.
52 Jaunius
Ką dar sugalvosit?
53 Gabrielė
Iš mūsų jie "Gatvės muzikos dienos" neatims. 2 metus dalyvavau, ir iš mūsų jos tikrai niekas neatims.
54 Laurynas
Aš tikrai palaikau gyvo-muzikuojančio miesto idėją. Juo labiau, kai jame tiesiogiai savo kūrybą ir talentus gali pateikti tiek nemažai miesto gyventojų.
55 L.
Tikrai liux renginys! Sukuria nepaprasta atmosfera visame mieste. Turistai tikrai liktu suzaveti, o ir mums tai ypatinga diena. Palikit!
56 Darius
Svarbus renginys jaunimui. Negalima atimti tokio renginio.
57 Marius,
Neuzdrauskit vienos geriausiu svenciu
58 Jurgita
ką dar išbrauks? visi geriausi ir daugiausiai teigiamų atsiliepimų renginiai nebevyks. VEKS - PINIGŲ PLOVIMO MAŠINA
59 Simonas
Dievas yra meilė
60 Vainora
daunai.

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (1478)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (444)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!