391 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
61 G.
smaugiant kultura nemanau, kad ka "sutaupys"
62 Sandra
Neeee tas renginis [email protected]!!!!
63 JUstina
nevykeliai, neturi kaip issidarinet.
64 Laurynas
Nepritariu tokiam valdžios sprendimui prieš jaunimo kūrybinę veiklą, jos puoselėjimą.
65 IEVA
be muzikos-zmogus yra niekas.Tai ka pogalais cia darot ?
66 P.Misevicius
Gal pradekit galvoti,sveiku protu ?
67 v.Uncevičius
To jau per daug. Užveria duris Lietuvos ateičiai. Uždaro duris kultūriniam visuomenės augimui.
68 D.Trepulytė
kodėl išbraukiamas projektas, kuris pritrauktų bene daugiuasia žmonių tiek žiūrint jį, tiek jame dalyvaujant? nuo kada nebeatsižvelgiama į žmonių nuomonę?ar mes nebūsim ir VĖL išgirsti?
69 Marija
„Gatvės muzikos diena“- labai vertingas ir rengynys. tai būtent tai, kas yra gražiausio Lietuvoje...
70 A.Suslavičiūtė
Ot gražu...
71 Viktorija
Išmintiems valdžios vyrams, priimantiems sprendimus.
72 Šarūna
už!
73 Rūta
Gatvės muzikos diena reikalinga mums visiems!
74 marija
vienas geriausiu renginiu, jis privalo ivykti!!
75 Tomas
Abejose iki tol vykusiose šventėse lankiausi, tikrai geras renginis ir finansavimas jam tikrai minimalus, taip, kad ne toj vietoj taupo..
76 .....
Baikit is musu tyciotis...
77 Julius
Nesamone, eina nx ta Lietuvos valdzia...
78 L.Brazyte
gatves muzikos diena super!!!!
79 A.Didziulis
jo smagu kai eini per miesta ir groja jaunimas
80 Akvile
GATVES MUZIKOS DIENA-butinas renginys Vilniui
81 Larisa
Jei Andrius Mamontovas pasiraše po peticią, pritariu ir aš.Gerbiu
82 v.pavardenis
si diena butu puikus laikas praleisti diena
83 Andrius
Nesitikiu, kad kas nors pasikeis, bet norėtusi bent jau argumentuotos nuomonės, kodėl atmestas renginys, kuris palyginus su visais kitais praktiškai nieko nekainuoja ir yra žmonių laukiamas...
84 KESTAS
Ei,zmones Seime! Atsigrezkite i Tauta,kuri Jus rinko! Jeigu ne Jie - Jusu ten nebutu!Jeigu Jus eisite uz Liaudi,Liaudis muru stos uz Jus! Jei ne,patys zinot...Bukite Lietuviai verti savo vardo!
85 g.grigaliunaite
kokia bus lietuva be gatves muzikos dienos? mano nuomone ta kulturos sostine nori padaryti visus renginius tikrai ne jaunimui, o jaunimas tegu sedi namuose ir gadina akis prie pc pagalvokit apie mus
86 Egidijus
nestumkit, milijonus tai priedam prie algu dalinat.
87 Justina
"Gatves muzikos diena" yra nuostabus renginys, leidziantis pasireiksti jauniems muzikantams ir patraukti zmoniu demesi i kultura ir muzika
88 N.Vitkauskas
Muzika reikia gerbti ,o gyvai atliekama muzika reikia didžiuotis!!!
89 M.Bačkauskaitė
aš nelabai supratau kodėl ta diena bus išbraukta.
90 Arnas
wtf?

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (1477)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (444)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!