0 PARAŠAI

Adresuota: Futbolo fanas
Kategorija:
# Vardas Komentaras
91 Ignas
Noriu A lygos
92 M.Gentvainis
Reikia A lygos per tv
93 Marius
uz futbola
94 Andrius
Jei jau Sport1 sugebėjo parodyti kai kurias Sandraugos taurės, tikrai galėtų pasirūpinti ir A lygos bei LFF taurės rungtynių transliacijomis. Juk sava lyga mielesnė širdžiai net už tobulesnę anglišką
95 Marius
Siauliai taip pat uz Lietuviska futbola,musu sporto tv vienas is kriteriju turetu buti,A lygos transliavimas per tv,tik tokiu budu populiares Lietuviskas futbolas,o su populiarumu ateis ir remejai.
96 Juozas
Mums reikia futbolo!!!!
97 Ignas
Grazinkit futbola liaudziai!
98 Romas
buratinai, žiūrėk, kad kas nors termitais neapkrėstų
99 bybis
bybis romanovas
100 Orestas,Vitlipas
Norim A lygos!!!!!
101 Vadim
Ir as noriu matiti zalgerio rungtines!
102 Ivan
Dokit lietuviška futbola per TV
103 D.Pakutinskas
Lietuvoj reikia rodyti lietuvišką sportą,o ne škotų, anglų ar ispanų, tuo labiau skelbiatės pirmąja lietuviška televizja

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.