# Vardas Komentaras
1 Alvina
Nebegaliu išsimokėti, nes nebeužtenka pensijos
2 Audrius
Būtų gerai rasti daugiau pagrįstumo, faktų, įrodymų. Duokite tai, pateikite nuorodas ir pan. Kitaip, nesu tikras, kad pasirašau po eiline konkurentų provokacija. Rizikuoju.
3 darius
Nebeimano isgyvent su tokiom sildymo kainom
4 Valdas
stebiuosi kodel dar neprasideda masiniai streikai, matyt musu mentalitetas toks :(
5 Rūta
Aš nelaiminga bedarbė
6 Ė.Kasinskas
Man byra ašaros
7 Stasys
Jau neturiu ką valgyti
8 V.Kolosovas
Abonentai užkniso juodai
9 Viktoras
ABONENTAI TURI SEDETI CYPEJ
10 Algis
Reikia viska keisti nuo saknu nes kitaip toliau bus Batai.
11 Virga
Kuo greiciau,tuo geriau
12 Matilda
Jau bado šmėkla spokso į akis
13 Regina
Kainos užkniso juodai
14 Vida
visiškai pritariu peticijai
15 R.Giliauskas
atsisakyti peticijoje "žodelyčių"
16 Birutė
sutinku su p.Lapinsko nuomone
17 Romualdas
kuo greiciau bus nutraukta sutartis tuo daugiau laimes Vilnieciai
18 G.Valaitis
palaikau Č.Lapinsko pasiulymą
19 Jolanta
LIBERALIZUOTI SILUMOS UKIO ISTATYMA ARBA BENT JAU IVESTI INDIVIDUALIA SILUMOSAPSKAITOS IR REGULIAVIMO SISTEMA. UZTEKS KENTET NUO PERKAITINIMO!
20 Rolandas
TO NEPAKANKA. Pirmiausia reiktu liberalizuoti SILUMOS UKIO ISTATYMA, leidziant daugiabuciu gyventojams nevarzomiems atsisakyti silumos tiekeju paslaugu. Arba bent jau ivesti individualia apskaitos ir

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (53)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.