0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Ernesta
Pries E
2 Jonas
Godūs pelnui vargu ar jo atsisakys.
3 Margo
:)
4 Tatjana
Mes ne eksperimento triušiai...
5 Karolis.B
PRIES E
6 M.Murauskas
Pries E
7 Karolis.B
As pries nuodus
8 Rasma
noriu sulaukti senatves bet be vezio ar dar kazkokiu ligu taip sulaukti normaliu ir neisisigimusiu vaiku
9 Egidijus
Tai yra būtinybė,atsisakyti gyventojų naikinimo.STOP GYVENTOJŲ NAIKINIMUI.
10 I.Kupran
Ne!!!
11 Lidija
STOP eksperementui!!!
12 Justinas
mirtis mosanto ir kitiems issigimeliams
13 T.Gediun
Norime valgyti sveika maista!!!
14 Tomas
E ir GMO buvo pradėti naudoti, nes buvo tvirtinama kad taip galės išmaitinti visą pasaulį. Pasiteisino?
15 V.
http://sveikatossaltinis.blogas.lt/cukrus-legalus-narkotikas-6.html#comment-28425
16 R.Patašiūtė
.
17 Goda
Aš už ekologišką maistą!
18 Aurimas
na visu E gal ir nereikia atsisakyti nes ir vanduo ir druska ir kiti kasdieniai dalykai e zymimi, taciau tokiu baisiu dalyku kaip E621 visokiu kancerogenu ir ypac GMO reikia atsisakyti...
19 Viktorija.K
aš jau seniai stengiuosi nevartoti maisto su E, aš už ekologišką maistą
20 Rita
Norime valgyti svaru maista
21
jau laikas gyventi
22 A.Diksa
be e ir gmo maiste!!!
23 Vaidas
NE GMO = NE mutacijoms
24 Eimantas
as uz!
25 Vitalija
[email protected]
26 R.Komkienė
mes ne kiaulės, mes valgome, ne ėdame !!!
27 Aldona
Suteikite teisę rinktis, svaiko maisto pirkimas tik didės
28 zivile
klaipeda
29 P.Bursovas
Jokiu E, jokiu GMO! mum reikalingas sveikas maistas!
30 M.Čičelis
TAIP!!

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (622)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.