# Vardas Komentaras
1 Jurgita
nepritaupys
2 Z.Necejauskaite
kaiptik tokiu zmoniu turetu buti daugiau
3 Alina
didina stagnacija
4 Dana
LR Vyriausybe ne ten taupo
5 Arvydas
Butina islaikyti E.Grabazi londone!
6 Rolandas
E. Grabažio darbas padeda lietuvių bendruomenei vienytis
7 Dometa
Taip, prasau panaikinti!
8 Audrone
E.Grabazis dirba nepaprastai reikalinga darba. Sis zmogus nepamainomas lietuviu bendruomenei JK.
9 una
Patarejas padeda lietuviams susiburti
10 Danas
Tokiu zmoniu kaip Ernestas Grabazius reiketu ir daugiau. Valstybe tikrai nesutaupys panaikinus si posta, tik praras daugiau.
11 Laurynas
Manyciau taip neverta "taupyti"
12 Aidas
ernesto grabazio darbai kalba uz ji pati,o vyriausybe ne nuo ten pradeda taupyt
13 Audrone
nepritariu pareigybes panaikinimui
14 R.Grigenas
Lietuviu bendruomenei reikalingas zmogus
15 Tadas
musu perdaug anglijoj yra o Lietuva nori prarasti ir mus, geriau sumazinkit pora sekretoriu lietuvos URMe, patekus i URMa Lietuvoje siaubas darosi kaip virsininkai saugo sekretores, prsdekit nuo ju.
16 Albinas
Pritariu
17 Dmitrijus
Uz!!!
18 Vytautas
Ar tikrai valstybe negali sau to leisti?
19 Raimondas
netrumpinkit grandies su Lietuva
20 Gintautas
Tai zmogus i kuri gali kreiptis bet kuriuo momentu ir sulaukti rekalingos paramos
21 Viltė
Durham'o universiteto Baltijos Studentu Grupes lietuviai nesutinka dėl šio posto panaikinimo.
22 Vladas
Tai bene pirmutinis asmuo kuris tiek daug yra nusipelnes Lietuvos ir DB lietuviu naudai!!
23 Mantas
100% už
24 Mantas
Nesamone! Del manes tai gali nebuti konsulo , svarbu kad butu sitas zmogus. Su konsulu bendrauju karta i 5 metus, o sio emailus gaunu kas menesi :)
25 irena
as uz posto islaikyma
26 Simonas
reikia issaugoti bet kokius, uzmegztus neformalius santykius su LR ambasada, kaip atstovybe, norint siekti kulturos pletros, bei bendruomenes vystymosi, ir reikalu atstovavimo formaliu lygmeniu

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (54)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.

Reikalavimas leisti Šeimoms išsiskyrus, likti draugais (11)

R.Zienius. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas , Lietuvos Aukščiausiasis Teismas , Lietuvos Respublikos apeliacinis teismas , Lietuvos Respublikos apygardos teismas

Mes čia, pasirašę žmonės, reikalaujame, kad sutuoktiniams skyrybų metu: Atsižvelgti į tai kiek tėvas, ar mama skyrė finansų vaikų išlaikymui ne skyrybų metu, bet santuokos metu, priskiriant vaikų gyvenamąją vietą, palikti galimybę vaikais rūpintis abiem tėvams, taip, kaip daugumoje vakarų Europos valstybėse. Atsižvelgti į tai, kiek laisvo laiko gali su vaikais praleisti dirbdamas tėvas, ar mama. Atsižvelgti į tai, jai vaikai mokinasi, gyvena kitame mieste, abu tėvai turi vienodas galimybes jais rūpintis, padėti jiems. Užgyventą turtą dalinti nustatant kas, kiek santuokos metu prisidėjo prie to. Šeima turi būti vertybė, šeimoje turi būti atsakomybė. Įstatymai turi būti kuriami, kad abudu sutuoktiniai išsiskyrę turėtų praradimų, bet ne taip, kad plečiamas barakudų verslas. Tik abudu tėvai gali suteikti pilnavertį vaikų ugdymą. Vaikai turi įgimtus pomėgius abiejų tėvų. Pvz: vaikams patinka žirgai, bet turi domėtis choru, nes mamai nepatinka žirgai, bet patinka menas. Vaikai turi išlikti gyvenimo tikslu, hobiu, o ne pasipelnymo šaltiniu. Kas Įstatymų daroma atvirkščiai.