647 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 monika s...
2 Rugilė D... Būtų pats laikas nusipirkti ir parodyti. Net neabejoju, kad sulauktų populiarumo, kaip ir visi CM darbai :))
3 Rugilė D... Kaip ir visi Cris Morenos serialai, prikaustantys prie ekrano ir nepaleidžiantys iki galo - dar vienas šedevras, su kuriuo labai susigyvena jaunimas :) Teisingas sprendimas būtų pradėti jį rodyti. :)
4 Rugilė D...
5 D.Piragyte ... Dievinu Mariana Esposito ir šis serialas nerealus.
6 Vytautė n... žiaauriai norėčiau kad Lt rodytų Casi angeles :))
7 SANDRA G...
8 Evelina A...
9 Viktorija K... Labai norėčiau, kad jį parodytų Lietuvoje.
10 Erika ...
11 Simona ... SUPER serijalas! ;)
12 Lauryna ... Ziauriai noriu sito serialo!!!!
13 Monika ...
14 ytu ...
15 G.Pinkauskaite ...
16 julija g...
17 Gintare ... Prašau, tai labai geras serialas jaunimui
18 Miglė ... Rodykit ;)
19 keterina ... mldaujam jusu!!
20 katerina j... Kiek jau prabalsavo nu pagaliau parodykite
21 jule k... nes sis serialas geriauses
22 Lina K... Be proto noriu pamatyti si seriala... Kaipmatau jau daug yra pasirase sia peticija tai gal jau laikas parodyti si seriala .Nebukime atcelikeliai?
23 R.Jonaitis ...
24 R.D ... nejaugi jums gaila? c'mon juk tiek daug zmoniu pasirase sia peticija, argi dar mazai?
25 monika d... labai noriu casi angel prasau parodykit
26 Silvija D... esu tikra kasd sis serialas sualuks pasisekimo :) Lietuvoje labai daug oprasto scenarijau meksikietisku serialu kurie labai daukam yra jau pabode o Cris Morenos kurinei visada sudomina :)
27 Samanta B... PRASAU ROPDYKITE SI SERIALA IN LTTT
28 renata ...
29 Monika P...
30 Vardenis P... noriu Casi angeles

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!