0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 m.gediminas
Abejoju apie toki dalyka. Na nebent kur apleistoje patalpoje nesildomoje, bet saugioje gal ir galetu padaryti.Bet geriau laike padidintu,nes vietos yra kur!
2 Owyda
butinaj reikia ,bent jau didesni parkja pastatytu ,o apie indora net nesvajojiu :))
3 Arnelis
Butinai
4 Mantas
Būtų labai puiku ir kitų miestu riedlentinikams
5 Edvinas
mum reikia
6 Laurynas
reikia indoor'u lietuvoj
7 Martynas
jau seniai laikas!
8 Tomas.
BŪŪŪŪTINAI REIKIAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
9 Marius
greciau pastatykit uzdara parka. lauke salta!!!!!
10 Deivis
butinai reikia!!!
11 666
666
12 tiule
butinai reikia kas gali buti be jo 1 turim ir tapati maza jau 5 wietos nera
13 Arnas
Joo
14 R.Molnikas
Labai reikia nes ziema nera kur vazineti ir kai lyna , ir beto tas musu kur dabar yra , nedaug ten ko yra .
15 Lukas
reikia butinai naujo parko!!!!
16 Dovydas
oj reikia nes daba vzinestis net vietos nera ir dar palija biskuti ir iskarto balos vos neper wisa skeit parkiuka
17 Julius
Visom keturiom uz!
18 R.
nebesvaikit , tikrai nereik
19 P.Juozapaitis
reikia
20 Rolandas
butinai reikia!!!
21 GumisLT
Labai labai labai reikia .
22 renatas
ulpys
23 Mantas
REIKIA!
24 Blarg
Nereikia visokiem skeiteriam. Nepritariu, jo buti NEGALI
25 Skaityti
Duchas Lopelis ---> man atrodo tu rimtai esi toks..
26 Vidmantas
Butinai reikia nes siauluosia yra tik vienas ir tikrai per mazas net 8 zmones nelabai telpa ir vienas kitam trugdo.
27 Vili
vaikiska svajone ;D
28 Tomas
labai gerai
29 Lukas
Prasau pastatykite kaip sakoma "indoor" ekstremalaus sporto parka. Mums labai jo reikia :)
30 T.Monkevičius
Taip reikia, ir labai.

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (759)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (437)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!