0 PARAŠAI

  • L.R.
  • nuo 2010-02-01
  • iki 2010-04-01
Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 M.
MALDAUJU,n e r e i k i a
2 Rusne
esu uz tai, jog mokykla liktu tokia, kokia buv, nuo pirmosios iki dvyliktos klases.
3 N.
Mokykla tikrai atitinka gimnazijos lygį.
4 Aistė
noriu baigti šitą mokyklą.
5 Elzita
Tokia mokykla negali būti uždaryta!
6 Tomas
Nepritariu mokyklos pertvarkai paliekant aštuonmetę arba dešimtmetę. Tai tiesiog absurdas.
7 Justina
mokyklu tinkla reikia plesti o ne mazinti, kuo daugiau mokiniu klaseje tuo sunkiau tiek mokiniams tiek mokytojams. baikit, yra ka uzdaryti is tu ne itin veikla apsikrovusiu valstybiniu instituciju...
8 Eimantė
Nepritariu! Nenoriu i kita mokykla!
9 Darius
A pizdi???
10 Giedrė
Tik jūsų labui:)
11 Artūras
nesamoniu muziejus, atsibuskit Jus ten aukstai ir ant zemes nusileiskit...
12 Jonas
gera mokykla
13 Tadas
tikra nesamone yra uzdaryt mokykla kurioje zmones 10 metu mokos!
14 Algimantas
Sioje mokykloje viskas yra puiku, nesiruosiu keisti mokymosi vietos tik tam, kad kazkas gautu daugiau pinigu! MES NORIM DAUKSOS!!!
15 Žygimantas
Uždarymui ne
16 Agne
nesiruosiu 12 klasej pereiti i kita mokykla!
17 Jonas
palikit mano mokikla ramibei :)
18 J.Rustelis
Live of DIE!
19 E.
Songokas su jumis
20 Karolina
nesiruosiu eiti i 18.
21 Birutė
Vilniaus Mikalojaus Daukšos vidurinės mokyklos mokinė
22 Bamba
<3 L
23 Dominykas
VIDURINE !
24 Danielius
Visom keturiom prieš uždarymą

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (622)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.