0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
181 Rimvydas
gėda tiems, kurie nori išsižadėti savojo raidyno, tuo pačiu kalbos
182 Erika
Teisinga ir protinga
183 Antanas
Neleiskim išduoti lietuvių kalbos!
184 Jūratė
pritariu Peticijoje išdėstytai nuostatai
185 Veronika
Nepritariu lietuviško rašto sumaiščiai įvedus nelietuviškas raides
186 Aistė
Lietuvoje gyvenantys kitataučiai turėtų gerbti LR įstatymus, jos kultūrą. Čia oficiali kalba yra Lietuvių ir pagrindiniai užrašai turi būti rašomi lietuviškais rašmenimis.
187 Onutė
Net Afrikoje nerasi, kad būtų rašomos lietuviškos raidės "Š" ir "Ž".....
188 Danutė
Lech Kaczynski (ne Kaczinski) - lenk.
189 NERINGA
Tauragė
190 Dainius
labai pritariu
191 Asta
Kiek dar leisimės žeminami
192 I.Ogunauskiene
tai tuomet turetume gerbdami kitas tautas rasyti kinskai, zydiskai ar kitom kalbom Idumu kaip skaityti turesime tuos jeroglifus?
193 ZITA
Tuoj nežinosime kokioje šalyje gyvename.
194 Vasilijus
Iš tikrųjų gerbkime savo kalbą ir save. Gerbiamieji Seimo nariai, padarykite protingus sprendimus, nes ir taip jau nemalonu girdėti vien tik seime asmenines ir visokias kitokias rietenas. Ir savo vieš
195 Nerijus
Geda artistam seime !!!!
196 Jurgis
Tai atėjo laikai, kai savieji savokalbą laukan iš Lietuvos veja... Gėda Kubiliau, gėda ir ne tau vienam... Vargšas tu žmogelis...
197 Ligija
nustokite naikinti lietuviu kalba
198 Algirdas
Lietuvių kalba - Lietuvai!
199 eimutis
ne mūsų kalbos žeminimui
200 Juozas
Mintis, kad prasminga išsaugoti ir pagrindiniame Piliečio dokumente jo Gimtąja Kalba užrašytą Vardą ir Pavardę, yra teisinga, ir įgyvendintina. Bet nerašymas Gimtąja Krašto kalba - jau nesusipratimas.
201 A.Deltuvas
Issaugoti tautines vertybes LABAI SVARBU
202 Kęstutis
būkim vieningi
203 Leonas
tik taip
204 E.Lescinskas
Visiskai pritariu
205 Andrius
Kodėl visame pasaulyje niekas nerašo lietuviškais rašmenimis?
206 Rūta
Nutautinimas prasideda su kalbos naikinimu, jos emsės iškraipymu.
207 Andrius
Taip, taip... bet kai pagalvoji, kad tarpusavyje grumiasi ambicingos kalbininkų mokyklos, o apie vienybę pagrindiniais klausimais geriau nė nesvajoti, rankos nusvyra. Man idiotiški yra ir "anglinimai"
208 J.
Nenaikinkite lietuvių kalbos unikalumo.
209 MARGARITA
Ginkime savąją kalbą, nepraraskime orumo
210 V.Ramelis
Jokių lenkinimų!

Prieš kaukes visiems ugdymo įstaigose esantiems vaikams. (5814)

Dovilė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimos

Nuo pirmadienio kaukės bus privalomos visiems ugdymo įstaigose (ir pamokų metu) esantiems vaikams, kurie yra vyresni negu šešerių metų. Neleiskime vaikams kentėti! Užkirskim kelią tokiam sprendimui! Sakom pagaliau NE, priimtiems jų sprendimas! Pasirašom peticiją!

Nestabdyti sporto ir sveikatingumo veiklos uždarose erdvėse karantino laikotarpiu (4271)

Karolis. Adresuota: LR Vyriausybė

Didžioji sporto klubų dalis taip ir nesulaukė grįžtančio prarasto žmonių srauto po pirmos karantino bangos dėl to, kad dalis yra įbauginti ir bijo kontakto, kiti jau laukė antrosios karantino bangos, žinojo, kad pradėjus sportuoti greitai teks atsisveikinti su sportu, nes greitai turėsime antrą karantino bangą ir sporto ir sveikatingumo klubų veikla bus nutraukta, kuri ir taip nėra labai pelninga. Kenčia netik verslas, sportas, sveikatingumu užsiimantys asmenys, tačiau treneriai, asmeniniai treneriai, profesionalūs sportininkai, kurių dauguma neturės kur sportuoti, nors aukšto meistriškumo sportininkams neuždrausta sportuoti, tačiau retas, kuris turės galimybę sportuoti, nes dėl vieno ar kelių sportininkų sporto salės neatidarinės. Kokia žala kūnui daroma staigiai nutraukiant fizinį krūvį. Jau nekalbant apie įdėto darbo praradimą raumenų nusilpimą ir riebalinio audinio kaupimąsi, tačiau ir gali skatinti lėtinio nuovargio sindromo pasireiškimą, kurio metu ypač sumažėja nuotaika, protinis, kognityvinis ir socialinis intelektas, žmogus darosi irzlus ir piktas, padidėja agresyvumas. Didžioji žmonių dalis sportuoja dėl sveikatos, dažnas dėl pasireiškiančių nugaros skausmų, kurių pagrindinis vaistas yra sportas. Juolab PSO taip pat pasisako už fizinį aktyvumą šiuo laikotarpiu. Dalis sportuojančių tikrai bandys sporto ne apleisti ir toliau sportuoti lauke, kada ateina šaltasis laikotarpis, tada tikrai turėsime plaučių uždegimų, anginų, sinusitų ir t.t. su teigiamais covid-19 rezultatais. Safe ACTiVE tyrimo rezultatai rodo itin žemą Covid19 rizikos lygį sveikatingumo klubuose. Europe Active, vedančioji ir ne pelno siekianti asociacija Europos sveikatingumo ir fizinio aktyvumo sektoriui, su džiugesiu ir viltimi praneša, kad išankstiniai King Juan Carlos universiteto ir AWRC-Sheffield Hallam universiteto surinkti duomenys atskleidžia ypač ŽEMĄ Covid-19 rizikos lygį laisvalaikio ir sveikatingumo klubuose. Išanalizavus daugiau nei 62 milijonus apsilankymų, vidutinis infekcijos lygis siekia 0,78 per 100 000 apsilankymų. Duomenys gauti iš Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos, Belgijos, Nyderlandų, Ispanijos, Portugalijos, Norvegijos, Šveicarijos, Čekijos Respublikos, Lenkijos, Danijos, Liuksemburgo ir Jungtinės Karalystės. Pasirašome, KAD BŪTŲ LEISTA VYKDYTI VEIKLĄ SPORTO IR SVEIKATINGUMO KLUBAMS laikantis nustatytų saugumo reikalavimų darbuotojams ir klientams, kurių srautas ir taip yra ženkliai sumažėjęs. Sporto klubų lankytojai yra supratingi saugo save ir kitus, tad siūloma: Dėvėti kaukes ne sporto metu patalpose; Tikrinti visų ateinančių kūno temperatūrą; Dezinfekuoti rankas ateinant ir išeinat iš sporto klubo; Laikytis saugaus nustatyto atstumo kaip ir turgavietėse 10 kv.m asmeniui; Dezinfekuoti įrangą prieš ir po naudojimo.