NEAATIDUOTI KEDYTĖS MOTINAI KOL NEBUS IŠNAGRINĖTI SKUNDAI

Kadangi pedofilijos bylos tyrimas ir D.Kedžio nužudymas sukėlė nepasitikėjimą visuomenėje šalie teisėsaugos institucijom.Siūlome neatiduoti Kedytės motinai iki nebus pateiktas skundas ir jis nebus išnagrinėtas aukštesnės instancijos teismo.Tai turi opertyviai spręsti LR Prezidentė,kitaip gali būt padaryta neatitaisoma žala dėl vienintelio liūdininko pedofilijos byloje .

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Aldona A... LR Prezidente mano manymu-marionete pedofilu rankose.Juk nieks nepajudejo is mirties tasko sioje byloje.Pedofilijos ledkalni vargu ar isjudins kas is vietos.
2 KAROLINA A... man 9 metai.As linkiu mergaitei nerupestingos vaikystes
3 Zenonas M... Kiek gali tyciotis teisesauga is savo pilieciu...darosi koktu
4 E. A... Tegu vaikas pats sprendžia, kur jam geriausia. Net neabeboju, jog pas motiną nenorėtų, kuri šitaip galėjo elgtis visą tą laiką. Šlykštu, ot motina!
5 V.Mačienė ... nevertas žmogaus vardo tas, kuris tyčiojasi iš vaiko
6 Alfredas G... Pritariu. Tepadvesia tie, kurie vaiką terorizuoja. Nuoširdžiai linkiu...
7 Edvardas K... Tik noriu palinkėti visiems vienybės, o Grybauskaitei išminties ir stiprybės. Kad ne globalistams tarnautų ir ne klanams paklustų, bet kad pati nuspręstų, ar ji nori eiti su gėriu, ar su blogiu.
8 Genovaitė S... Jokiu b8du neatiduoti vaiko stankunaitei kol nebus išnagrinėti skundai
9 A. Ž... Už teisinę valstybę ir už teisingumą bei tiesą
10 Stefanija B... Sutinku,kad neatiduoti motinai,kol nebus isnagrineti skundai
11 Alina G... Ar tokiai mamai imanoma atiduoti mamai?I ja paziurejus ant snukio parasyta,kad yra sliure!!!!!!
12 Julija L... Kad tik Kedytė gyventų su teta būtų daug geriau !!!
13 Edvinas M... Ko verta valstybė, negalinti apsaugoti vaikų nuo pedofilų?..
14 Arturas L... Normalioj teinej valstybej nereiketu rinkt parasu del tokio apsurdo. Kaip galima atiduot vaika tokiai nusikaltelei
15 rita ... kaip jus taip galite elgtis su vaikais?!!!!!!!!!!!!!!
16 Regimantas V... pritariu... mūsų teisėsauga eilinį kartą pasišiukšlino šioje byloje
17 vilniete ... VA tuokia musu"teisine " valsybe, aukstin kojom, BAISU.
18 Donatas D... kad prezidente atrodo pati palaikanti pedofilus is sono tik taip ir atrodo ne lietuvoj teisybes ieskoti reikia
19 ŠARŪNAS V... TIKIU PREZIDENTĖS VALIA APVALYTI VALSTYBĘ NUO SUPUVUSIOS TEISĖSAUGOS
20 Neringa R... Prezidente miela tauta jus rinko ne del to kas nosi krapstytumete daryklit kanors be jusu pagalbos pradings mergaite ar matote kas vyksta padekite zmones susigrazinti tikejima valdzia
21 Dalia ... negalima atiduoti vaiko suteneriai,kuri ja pacia ir pardavinejo
22 R.Puidokienė ... Pedofilijos byloje daugiau klausimų negu atsakymų. Tai matosi paprastam žmogui.
23 M.Adeikiene ... siulauKedytes neatiduoti motinai,kol nebus isnagribeti visi skundai.
24 m. k... neatiduoti Kedytes mamai, ji privalo likti su globeja neringa venckiene
25 Egle ... Vaikai musu ateitis,tegul jie auga gerose rankose!stankunaitei vieta kalejime
26 Dajana D... Pasirašau šią peticiją, tačiau esu pasipiktinusi. Išsitaisykite rašybos klaidas peticijoje, visgi, ne beraščiai esam!
27 Zigmas K... Lietuvoje neginamaos tikros vaikų teisės ti pataikaujama kas turi didesnes pažintis tai įrodė ir Kedžių dukrytės tampymas po psichetrines ligonines tokius vaikų skriaudikus į teismą už vaiko psichikos
28 nijole s... pritariu. Jei teismas irodys, kad ji nekalta- atsiprasysim, bet kazkodel nuojauta man kuzda-kalta...kalta...
29 G.Armonavičius ... Gal pagaliau prabusit zmonės Lietuvos ir nelauksit kol i jūsų kiema ateis pedikai, gal kaip tik jau laikas butu visiem tapti tokiems kaip buvome 1991m? ar ir toliau nematysime toliau savo daržo?
30 Nijolė V... Mergaitė turi būti tik su teta, juk senelius ir Neringą matė dažniau nei mamą

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!