0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Nomeda
aš prieš arklių kankinimą
2 Laura
nepritariu žirgų išnaudojimui ir traumavimui
3 K.Čerba
Aš už žirgus
4 violeta
Pasirašyčiau už visų gyvūnų nekankinimą: butuose laikomi gyviai, dramblių kankinimas ir t.t.
5 R.Komžaitė
pritariu visom keturiom :)
6 Almantas
Gyvūnai irgi žmonės.
7 Vilius
Myliu G. Remezaitė ir jos žirgą
8 Irma
neskriauskime zirgu
9 Gintarė
Ačiū pasirašantiems!
10 Thomas
Dekojame!
11 Milda
as uz nuosirdu darba ir bendravima su zirgu be jokiu ziauriu priemoniu vercianti zirga mums paklusti
12 A.Šuliauskaitė
Žirgą puošia ne balnas, žmogų - ne drabužiai. Draugystės nesuriši valdžios vadžiomis, laisvė - pati tikriausia draugystė, kurią suprantame bendraudami su žirgais..
13 www.aliuras.lt
http://www.aliuras.lt
14 Mantė
už gyvūnus!
15 JJele
Sveikatą ir laisvę žirgams.
16 D.Suslavičienė
Myliu gyvunus. Neskriauskime ju!
17 Deividas
Neskriauskime :)
18 Erika
Myliu arklius,taigi stop skriaudai!
19 LIUDMILA.S
uzdrauskite kankinima gyvuliu
20 Rinolda
Gera peticija.
21 Zina
Zirgus reikia myleti
22 J.Petrauskiene
as uz
23 V.Krasauskaitė
Gyvybė yra gyvybė, nesvarbu ar žmogaus ar žirgo ji vistiek gyvybė, tikrai nebūkit abejingi tam...
24 jonas
nebandot
25 Vaida
Gaila gyvuneliu
26 Arturas
:)
27 Andrej
Už teisę gyventi!!
28 Eiprilė
Visiškai pritariu šiai peticijai! Pagaliau supraskite, žirgų kankintojai, kad žirgai yra gyva jėga kurią reikia naudoti be prievartos ir skausmo.

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (622)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.