0 PARAŠAI

Adresuota: LRS
Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 A.Pekarskis
Lauk 50% dekaduonius
2 Irena
Ne tik dėl pinigų taupymo, bet tiesiogiai rinkti seimo nariai atsakingiau elgsis, žinodami, kad sunkiau pakliūti į Seimą, dirbs geriau ir pagaliau išnyks politinė prostitucija, kai seimo nariai dėl po
3 antanina
sumažinti
4 Thomas
Ačiū už balsą!
5 Thomas
Ačiū už balsą!
6 monika
tikrai per akis mums ir 71
7 Martynas
Pilnai sutinku
8 Vanda
Būtina riboti kadencijų skaičių: 2 kadencijas ir ne daugiau
9 Nijolė
būtina sumažinti Seimo narių skaičių
10 J.Džiaugys
Pritariu, visom keturiom.
11 Vaidas
Sumažinus Seimo narių skaičių sumažės Seime tranų sk.
12 Justinas
Veržiamės diržus, tai ir seimas turi susiveržti, o ne pūstis tautos sąskaita.
13 uliene
tikrai ju uztektu 71
14 Kestutis
uz 71 semo nari
15 E.Petrova
lauk 50% seimo nariu,nes ju ryskiai per daug, gaunasi ne valstybes valdymas, o gaidziu ir vistu kariekavimas :)))
16 S.Simanavičius
71
17 maryte
reik taisyti istatima del seimo nariu skeiciu ir riboti buvimo laika seime,ne daugiau kaip 2 metai,ir be teises balatiriotis antra karta!tokiu budu mes apginsim lietuvos tauta.
18 Rima
tiek mažai liko dirbančiūjų, o seimas nemažėja, nei keliais žmogeliais
19 juozas
ne tik piniguose esme,manau maziau bus ,tai didesne tvarka...a
20 Irina
Va cia tai butu teisingas zingsnis ekonomikai kelti, visada reik nuo saves pradeti!!!
21 I.
71 uzteks pilnai.
22 Vilma
vistiek i posedzius daugiau70 nesusirenka
23 Saulius
Dar gerai butu, kad isrinktuosius galima butu atsaukti ir nusikaltusius galima butu teisti ir dar griezciau nei paprasta zmogu!
24 V.Urbel
Senai laikas tai padaryti
25 Vanda
be partijų sąrašų
26 Bronius
Svarbiausia, kad būtų renkama vienmandatėse apygardose. Nes nepadarius to, nėra kito būdo pašalinti iš seimo seniai žmonių pasitikėjimą praradusius seimūnus.
27 Algis
Būtinai maž[inti nes greitu laiku mes jų nebeišlaikysime.
28 V.Kairys
tai butina
29 Valentinas
visiskai pritariu
30 Dalia
būtina ne tik sumažinti,bet ir paleisti toki seima

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (743)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (402)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!