0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 A. M...
2 Saulius J...
3 Gytis D... Pritariu.
4 Tomas t...
5 Robertas ...
6 Sigita M...
7 Tomas J... 10m uz kanape betkokiu atveju yra perdaug
8 V.Gendvilas ... Taip
9 Gediminas R...
10 Jonas R...
11 Ž.Mikužis ...
12 Naglis A...
13 G.Arvaseviciute ...
14 Mantas ...
15 antanas ... uz vistos vagyste iki gyvos galvos tuoj duos.
16 E. S...
17 vardenis p... Dar didesne bausme tiems prakektiems narkomanijos puoseletojams
18 Egle ...
19 Tomas ... sutinku
20 skrajunas m... manau reikia atskirt,kas augina savo reikmem (ta prasme prieskoniams ,savo buiciai ir tuos kurie specialialiuose statiniuose narkotikams gaminti)kanapes yra musu tradiciniu patiekalu receptuose
21 A.M. ... uz narkotines medziagas uz kanapes ar hroina ir tt. isvis iki gyvos galvos ko maziau to s. bus tuo geriau
22 K.Tendzegolskaitė ...
23 Gustas J...
24 J... uz vista 10 metu uz tona heroino lygtinai metus!!!(lietuva visad pasizymi taip) atsimenu prezidento apsauginis (girtas ) ryte isiverze i baro virtuve saude i zmones ir gavo lygtinai, o jeigu as taip?
25 Audys M... juokus krecia tie istymu kurejai..kur teisybe
26 Justas M... Girtas policininkas uzmusha tris vaikus ir gauna 3 metus kaleimo. Tai tiems vaikinams logishkai turetu duoti po menesi kaleimo taip isheina.
27 T.Tamosiunas ...
28 Zigmas G...
29 Edgaras K...
30 sandra m... ...ir dar du gyvenimai sugriauti..

Dėl realios laisvės atėmimo bausmės skyrimo Mantui Icikevičiui Jurbarko byloje dėl sumušimo ir mėginimo išžaginti.

Vaidas. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje. Taip pat išsiaiškinti, ar nebuvo daroma įtaka prokurorei ir teisėjai.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.