0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
241 Rasa DUl...
242 Gintarė Vin...
243 Gražina Mik...
244 Violeta Mes...
245 vytautas lat... abu mano tėvai mokytojai. Abu tikrai turi daugybę nervinių sveikatos sutrikimų
246 Kristė Jan...
247 E.Bilinskaite ...
248 fffjfj ... Kas cia do.. tai isvis sukurkit peticija, kad moketu alga bet nieko nemokyt..
249 MARYTĖ Mar...
250 Jolanta.G. ...
251 Monika Rui...
252 L.Rimgailienė ...
253 mantas ...
254 M.Greičius ...
255 D.Mikulevičienė ...
256 Birutė Pra... pritariu iškeltiems reikalavimams
257 J. Ski...
258 Genė Žuk...
259 Daina Vyš...
260 Kristina ...
261 Vaidotas Gud...
262 Jolanta Bei...
263 VILIJA NAR...
264 Светлана ...
265 rolandas kar...
266 Algis Gan...
267 Viktoras Lab... Nenoriu,kad vaikus mokytų pervargę nuo nepakeliamų ir nuolat augančių reikalavimų pedagogai.Beteisiai,nuolat niekinami ir žeminami mokinių,o kartais ir jų tėvų.
268 Asta Ivo...
269 Rim...
270 Jorinda Mis...

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!