Biržų reformatų bažnyčia

0 PARAŠAI

Kategorija:

Aš sutinku, kad Biržų evangelikų reformatų bažnyčios pastato nuosavybės teisė būtų perduota Biržų evangelikų reformatų parapijai, priklausančiai Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios Unitas Lithuaniae Sinodui.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Justas G... Toks turtas turi priklausyti parapijai, o ne kazkokiam individualiam zmogui
2 Genė K... Keista, kad kyla abejonių kam turi priklausyti Biržų ev. reformatų bažnyčia. Ji visada buvo Biržų ev. reformatų parapijos, kur dirbo siinodo paskirti kunigai, taip turi būti ir toliau.
3 Šarūnė L... Mylim ir palaikom Biržų kunigą Rimą Mikalauską!
4 kunigas U... žinau apie problemus nuo 1991ais metais. Kas nori buti vyskupas ir uždaryti bažnycia? Nesamone. Jis ne garbingas žmogus. Vienam Dievui garbe!
5 L.Morkūnaitė ... Biržų evangelikų reformatų bažnyčios pastato nuosavybės teisė turi būti perduota Biržų evangelikų reformatų parapijai priklausančiai Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios Unitas
6 Rimas M... Biržų ev. ref. bažnyčią-Biržų ev.ref. parapijiečiams!
7 Irena P... žmogus uždaręs bažnyčią Vilniuje, turi būti sustabdytas prie Biržų bažnyčios .
8 Jurga J... Tikėjimas mūsų stiprybė, bendruomenė gali būti dar stipresnė
9 Sigita A... Aš palaikau evangėlikų reformatų bažnyčią priklausančiai Lietuvos evangėlikų reformatų bažnyčios Unitui Lithuaniae Sinodui
10 Donatas S... Neleiskime bažnyčią paversti komerciniu projektu
11 Algimantas B... Ne5sivaizduoju kaip gali žmogus, besipuošiantis kunigo mantija taip nužmogėti ir reikalauti, kad jam būtų atiduota tai, kas priklauso bendrijai, Biržų Evangelikams Reformatams.
12 Renata E... Tai mano ev. reformatų protėvių, tėvų, mano ir mano vaikų bei anūkų Bažnyčia ir tenedrįsta apsišaukėlis goduolis pretenduoti į ją.
13 Kedainietis ... Na baznycia priklauso parapijai, bet jokiais budais ne kunigams ar intendentams tai Birzo krasto zmoniu baznycia.Baznycia suskylo del godumo nesiklausymo ir del kalti kunigai.
14 Ervinas K... Šalin teisinį nihilizmą ir religinių bendruomenių reketą!
15 Emilis P... manau , kad Biržų bažnyčia turi likti nepakitusi
16 Austė N... Taip, bažnyčioje susitelkusi gyva, įvairių kartų bendruomenė, ji ir turi valdyti ir išlaikyti bažnyčios pastatą
17 Danguolė R... Tikiu teisingu Lietuvos valstybės institucijų sprendimu, nes vien tikintieji prieš begėdiškus veiksmus yra bejėgiai...
18 Iveta Š... Nesuprantu kam isviso reikia atimti is reformatu ta pastata, ka jie blogo daro ?
19 Danutė G... gerbiu Mikalauską, kaip nuostabų kunigą ir žmogų
20 V. G... Nuosavybės teisės klausimą spręsti pirmumo tvarka

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!