# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama
2019-05-29 / 06:41
Ask any dermatologist and they would counsel you to prevent using over-the-counter products for fighting aging signs. After getting lifecell eye wrinkle cream it is very vital to utilize it systematically for better results. The other reason that the majority are still getting a facelift even though they have tried antiaging wrinkle items like Nu Skin is because don't provide product lots of time to work.
2 P.
Cojaus kūryba - kur kas stipriau ir giliau, negu dabartiniai, atsiprašant, šedevrai.
3 Vadim
Labai reikalingas
4 M.
Ši statula turi būti ir bus pastatyta. Coi žyv
5 M.Vebra
už tai aks yra paprasta ir nuoširdu
6 Vytautas
Visiskai sutinku! Cojus gyvas!
7 M.
norėčiau, kad facebook paspaustumėte like ant mano sukurto puslapio apie Viktorą Cojų ir grupę kino aš ten keliu nuotraukas ir faktus apie kino(facebook paieškoje yrašykite,,Кино - Kino,,)Laibai ačiū.
8 M.
Coi ziv
9 Laurynas
Coi zyv
10 Mindaugas
cojus gyvas
11 M.Slapšys
Cojus gyvas !
12 Mindaugas
Cojus gyvas!
13 Rolandas
jei jau Zappai pastatet,kai kodel Viktorui Cojui dar kazkokiu abejoniu kyla?
14 Aušra
!!!
15 Arnas
as uz!!
16 German
už laisvę!!!
17 D.A.
Cojus gyvas!
18 Gediminas
daugelis kaimyniniu saliu turi ,Tsojaus paminklus ,sienas ,kitas paminejimo ir susiburimo vietas .Sis atlikejas manau tikrai yra palikes pedsaka musu valstybeja ,
19 Darius
Reikia.
20 Jurij
uz
21 Oleg
Norim paminklo legendai V.COJUI!
22 Evelina
Visomis penkiomis už!
23 Виолетта
жив
24 Alisa
Цой Жив !
25 Marius
pagarba Viktorui
26 K.Slekonyte
jis vertas paminklo
27 Valdemaras
Skulptura turi buti!!!
28 Ieva
kukuska eta pizdec
29 Egidijus
Legenda
30 Ramunas
KNHO!

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (125)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (23)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.