# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Diana K... Vilnius 2019-07-02 / 13:28
2 Neskelbiamas asmuo Ask any dermatologist and they would counsel you to prevent using over-the-counter products for fighting aging signs. After getting lifecell eye wrinkle cream it is very vital to utilize it systematically for better results. The other reason that the majority are still getting a facelift even though they have tried antiaging wrinkle items like Nu Skin is because don't provide product lots of time to work. 2019-05-29 / 06:41
3 james m...
4 Jay M...
5 Jevgenij M...
6 K. J...
7 Egidijus Ž...
8 P. D... Cojaus kūryba - kur kas stipriau ir giliau, negu dabartiniai, atsiprašant, šedevrai.
9 P. U...
10 Aušra K...
11 Saulius Š...
12 Nomeda J...
13 Vadim K... Labai reikalingas
14 Arturas F...
15 VYTAUTAS R...
16 L. K...
17 L.Tinfaviciute ...
18 A.Žukovskij ...
19 Kazys M...
20 A. S...
21 E. J...
22 Laurynas T...
23 M. Č... Ši statula turi būti ir bus pastatyta. Coi žyv
24 M. V...
25 T.Gaidučienė ...
26 M.Vebra ... už tai aks yra paprasta ir nuoširdu
27 Vytautas J... Visiskai sutinku! Cojus gyvas!
28 Povilas D...
29 A.Babakinaitė ...
30 M. Č... norėčiau, kad facebook paspaustumėte like ant mano sukurto puslapio apie Viktorą Cojų ir grupę kino aš ten keliu nuotraukas ir faktus apie kino(facebook paieškoje yrašykite,,Кино - Kino,,)Laibai ačiū.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!