2 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Diana (Vilnius)
2019-07-02 / 13:28
2 Neskelbiama
2019-05-29 / 06:41
Ask any dermatologist and they would counsel you to prevent using over-the-counter products for fighting aging signs. After getting lifecell eye wrinkle cream it is very vital to utilize it systematically for better results. The other reason that the majority are still getting a facelift even though they have tried antiaging wrinkle items like Nu Skin is because don't provide product lots of time to work.
3 james
4 Jay
5 Jevgenij
6 K.
7 Egidijus
8 P.
Cojaus kūryba - kur kas stipriau ir giliau, negu dabartiniai, atsiprašant, šedevrai.
9 P.
10 Aušra
11 Saulius
12 Nomeda
13 Vadim
Labai reikalingas
14 Arturas
15 VYTAUTAS
16 L.
17 L.Tinfaviciute
18 A.Žukovskij
19 Kazys
20 A.
21 E.
22 Laurynas
23 M.
Ši statula turi būti ir bus pastatyta. Coi žyv
24 M.
25 T.Gaidučienė
26 M.Vebra
už tai aks yra paprasta ir nuoširdu
27 Vytautas
Visiskai sutinku! Cojus gyvas!
28 Povilas
29 A.Babakinaitė
30 M.
norėčiau, kad facebook paspaustumėte like ant mano sukurto puslapio apie Viktorą Cojų ir grupę kino aš ten keliu nuotraukas ir faktus apie kino(facebook paieškoje yrašykite,,Кино - Kino,,)Laibai ačiū.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.