# Vardas Komentaras
151 Ūla
Asmeniškai susidūrusi su gydytojos nekompetencija šiuo klausimu, puikiai suprantu šios peticijos svarbą.
152 Daiva
pasitikiu motinos ir vaiko natūraliu ryšiu ir iš to išplaukiančia gera psichine ir fizine sveikata
153 vilma
sutinku
154 Violeta
tik už
155 Diana
tik už
156 Guoda
palaikau!
157 AGNĖ
Nesvarbu, kad ligonines yra naujagimiams palankios, taciau jos vis tiek kisa misinukas ka tik gimusiems kudikaims ir nepaaiskina mamos, kad riekia zindyti, kaip zindyti. Todel butina kontroliuoti.
158 R.Baleišienė
159 Jurgita
labai sveikintina iniciatyva
160 Izabella
Mamos pienas vaikui nepakeičiamas jokiais mišiniais
161 Rasa
kad vaikelis auktu sveikas ir sotus
162 anusevičienė
mamos pienelis būtinas kiekvienam kūdikiui... o mama privalo tai suprasti - kuo daugiau bus info, tuo daugiau bus maitinančių krūtimi... tikiuosi...
163 Justė
už žindymo skatinimą
164 G.Petrauskiene
Labai svarbu uztikrinti zindymo konsultacijas ypac pirmakart pagimdziusiom mamom
165 Margarita
As uz!!! ...nes jei kudikelis galetu, jis rinktusi tik motinos piena.
166 Angelina
butina skatinti zindima, o ne kisti misinukus, kaip kad mums buvo teko pabegti is gyditojos
167 edita
uz maitinima
168 Svetlana
MP - geriausia kas gali gauti kūdikis
169 egle
as uz!
170 Jonė
Padovanokite savo kūdikiui stiprią sveikatą kuo ilgiau jį žindydamos!!! Tuo pačiu ir sau bus prevencija prieš krūties vėžį:)))
171 Neringa
Pati mažąją maitinau krūtimi 3 metus (be savaitės).
172 AGNE
pasirasau ir ne kitaip!
173 Kristina
as uz zindancias mamas
174 S.
Manau visuomenei reikia daugiau informacijos, apie mamos zindymo nauda kudikiui ir jo tolesniam vystymuisi.
175 O.
176 REGINA
as tik uz tai
177 Agne
Tik "uz"!
178 Milana
U=
179 Vitalija
Pagaliau žvelgiama tinkama linkme!
180 Daiva
As UZ!

Prieš kaukes visiems ugdymo įstaigose esantiems vaikams. (5814)

Dovilė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimos

Nuo pirmadienio kaukės bus privalomos visiems ugdymo įstaigose (ir pamokų metu) esantiems vaikams, kurie yra vyresni negu šešerių metų. Neleiskime vaikams kentėti! Užkirskim kelią tokiam sprendimui! Sakom pagaliau NE, priimtiems jų sprendimas! Pasirašom peticiją!

Nestabdyti sporto ir sveikatingumo veiklos uždarose erdvėse karantino laikotarpiu (4271)

Karolis. Adresuota: LR Vyriausybė

Didžioji sporto klubų dalis taip ir nesulaukė grįžtančio prarasto žmonių srauto po pirmos karantino bangos dėl to, kad dalis yra įbauginti ir bijo kontakto, kiti jau laukė antrosios karantino bangos, žinojo, kad pradėjus sportuoti greitai teks atsisveikinti su sportu, nes greitai turėsime antrą karantino bangą ir sporto ir sveikatingumo klubų veikla bus nutraukta, kuri ir taip nėra labai pelninga. Kenčia netik verslas, sportas, sveikatingumu užsiimantys asmenys, tačiau treneriai, asmeniniai treneriai, profesionalūs sportininkai, kurių dauguma neturės kur sportuoti, nors aukšto meistriškumo sportininkams neuždrausta sportuoti, tačiau retas, kuris turės galimybę sportuoti, nes dėl vieno ar kelių sportininkų sporto salės neatidarinės. Kokia žala kūnui daroma staigiai nutraukiant fizinį krūvį. Jau nekalbant apie įdėto darbo praradimą raumenų nusilpimą ir riebalinio audinio kaupimąsi, tačiau ir gali skatinti lėtinio nuovargio sindromo pasireiškimą, kurio metu ypač sumažėja nuotaika, protinis, kognityvinis ir socialinis intelektas, žmogus darosi irzlus ir piktas, padidėja agresyvumas. Didžioji žmonių dalis sportuoja dėl sveikatos, dažnas dėl pasireiškiančių nugaros skausmų, kurių pagrindinis vaistas yra sportas. Juolab PSO taip pat pasisako už fizinį aktyvumą šiuo laikotarpiu. Dalis sportuojančių tikrai bandys sporto ne apleisti ir toliau sportuoti lauke, kada ateina šaltasis laikotarpis, tada tikrai turėsime plaučių uždegimų, anginų, sinusitų ir t.t. su teigiamais covid-19 rezultatais. Safe ACTiVE tyrimo rezultatai rodo itin žemą Covid19 rizikos lygį sveikatingumo klubuose. Europe Active, vedančioji ir ne pelno siekianti asociacija Europos sveikatingumo ir fizinio aktyvumo sektoriui, su džiugesiu ir viltimi praneša, kad išankstiniai King Juan Carlos universiteto ir AWRC-Sheffield Hallam universiteto surinkti duomenys atskleidžia ypač ŽEMĄ Covid-19 rizikos lygį laisvalaikio ir sveikatingumo klubuose. Išanalizavus daugiau nei 62 milijonus apsilankymų, vidutinis infekcijos lygis siekia 0,78 per 100 000 apsilankymų. Duomenys gauti iš Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos, Belgijos, Nyderlandų, Ispanijos, Portugalijos, Norvegijos, Šveicarijos, Čekijos Respublikos, Lenkijos, Danijos, Liuksemburgo ir Jungtinės Karalystės. Pasirašome, KAD BŪTŲ LEISTA VYKDYTI VEIKLĄ SPORTO IR SVEIKATINGUMO KLUBAMS laikantis nustatytų saugumo reikalavimų darbuotojams ir klientams, kurių srautas ir taip yra ženkliai sumažėjęs. Sporto klubų lankytojai yra supratingi saugo save ir kitus, tad siūloma: Dėvėti kaukes ne sporto metu patalpose; Tikrinti visų ateinančių kūno temperatūrą; Dezinfekuoti rankas ateinant ir išeinat iš sporto klubo; Laikytis saugaus nustatyto atstumo kaip ir turgavietėse 10 kv.m asmeniui; Dezinfekuoti įrangą prieš ir po naudojimo.