0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo 2018-11-20 / 01:55
2 Lukas Mil... Hell no
3 Juozas Pet... ACTA padarys gala ne tik internetui , bet ir viskam niekas negales nieko pakartoti tai stai jai lietuva pasirasys tai mes zlugsime!
4 Laurynas Šmi...
5 Edvinas Sin... Pašol von ta ACTA!
6 G.Jokantas ...
7 Lukas Vas...
8 Edvinas Sab...
9 Denis ...
10 Justinas Ben...
11 Mantas Čep...
12 Eimantas. ...
13 Gintautas Dam...
14 E.M. ...
15 T.Bilevičius ... Tai taspats kas prisijungti savo kompiuterį prie tinklo kuriame kiekvienas galėtų matyti ką darai, sekti tavo veiksmus naršyti tavo failus. Tikrai nenoriu tokių nesąmonių!
16 Benas Pet... Ne, tiesiog ne
17 G. Laz...
18 E.Bukontas ... Acta yra nesamone, pasidalintas failas ne pavoktas !
19 Ingrida Bla...
20 Audrius Din...
21 M. Vai... taip - privatumui, ne - kišimuisi i asmeninę erdvę (ACTA)
22 V.Masilionis ...
23 Gediminas Kil...
24 Lopas ...
25 Tautvydas Dan...
26 Ignas Ger...
27 A.Buinevičiūtė ...
28 P. Šul...
29 A.Šidlauskas ...
30 T.Šverčiauskas ... Šitam debilizmui, ne.

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!