0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 VYTAUTAS (Kaunas)
2018-10-16 / 22:29
ŠALIN PURVĖTEISA NUO GERB.TEISĖJOS VENSKIENĖS.
2 vida
sėkmės Neringai
3 Gražina
teisinga teisėja,negalima jos atleisti,pas ją dar likęs teisingumas,palaikau ją.
4 Vincas
neatleisti jokiais budais
5 Rita
Ne
6 DALIA
NEATLEISTI
7 Vaidas
Reikia palaikyti zmones kovojancius pries pedofilija
8 N.Kuduliene
Siauliai
9 M.Kvietkus
As uz tai kad jos neatleistu
10 J.Sausdraviene
uz Neringa
11 Virginija
Neatleisti gerb. N.Venckienes
12 Laimutė
prašau neatleisti
13 Natalja
UŽ NERINGA VENCKIENĘ !
14 Reda
Už Neringą visa Lietuva
15 L.L
puiku,susiraset zudiko gynejai zinosim ka veliau teisti.
16 audrone
nealeisti
17 Ramunas
Sazines reikia tureti atleidineti visus pasipriesinusiuos supuvusei teisesaugai...
18 irma
neatleisti
19 Inesa
Mes už Neringą
20 J.
geda teisesaugai!
21 zita
neatleisti
22 Jolanta
Visiškai aišku, kad purviname teisėjų luome bijoma laisvų tiesoje šviesuolių
23 rita
aš už tai, kad lietuvoje būtų teisybė, melo ir taip daug
24 Zinaida
Neturintys sąžinės ir savigarbos teisėjų garbės teismo teisėjai, ne vieta jums teisme ir akis bado teisėjos Neringos Venckienės tiesos paieškos
25 IRMINA
saugim vaikus
26 Indira
kazkaip tie kas vilkino byla , naikino irodymus, garebs teismui neuzkliuvo
27 Nona
Tiesa stipresne uz mela.
28 Vaida
Dvasines ramybes Jums, Neringa
29 Liucija
kuo toliau tuo smagiau toj Lietuvelej....
30 Vigantas
pritariu

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (622)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.