# Vardas Komentaras
1 Violeta
Lietuvoje mokyklų neturi mažėti
2 Elvyra
Mokyklą vaikams
3 Janina
Mes negalime atimti iš šių vaiku užuovėjos...
4 Veronika
Mokykla reikalinga
5 jusga
negalma taip
6 Kristina
Šauni mokykla, vaikams čia gera ir tuo viskas pasakyta, nes mūsų ateitis yra šie augantys vaikai.
7 sandra
nelikviduoti nes mum reikalinga si mokykla!!!!!!!!!!!!
8 sandra
mes uz mokyklos uzlaikymą nelikviduokite nelikviduokite jokiais būdais ne
9 Marija
Isgirskyte prasau vaikus uzdarius mpokykla ju nemazai atsidurtu gatveje.
10 Robertas
Vaikų lavinimas -Lietuvos ateitis..
11 A.Sirtautas
puiki mokykla, geri mokytojai, graži aplinka, keiskite įstatymą, jei įstatymas trukdo egizstuoti mokyklai, kuri visiems reikalinga
12 Gytis
PALIKITE SIA MOKYKLA, NES JI LABAI SVARBI SKURDESNIU SIEMU VAIKAMS!
13 rokas
nelikviduoti sios mikyklos
14 Rita
pagalvokite, kur tiems vaikams eiti - i gatve?
15 Mama
Čia mokosi mano dukra. Padėkite, kad išliktų ši mokykla. Ir aš ir mergaitė esame šoke.
16 Janina
kaip gaila, kad ,musu valdzios toks siauras akiratis,bet kiekvienam aisku-kuo tamsesne liaudis,tuo geriau ja valdyti
17 Armandas
As uz ta,i kad isliktu mokykla.:)
18 Ruta
Tai ką, kažkokiam pinigais aptekusiam išgamai užsireikė dvaro ir sugalvojo išmesti vaikus į "betkur". Gražu... ir tai vadinasi - Lietuvoje gyventi galima. Nebejuokaukit! Kokia ateitis laukia vaikų?
19 E.Stasiukėnas
Negriaukite ir taip gyvenimo vargeli vargstanciu vaikuciu.
20 Sarunas
Visada lengviau griauti nei statyti.Ypac kai po sunkia ranka pakliuna silpnesni , grazioje vietoje atsirade vaikai .
21 A.Liutkevičius
Už 18 mil. Lt, kurie bus skirti planšetiniams kompiuteriams (kam penktokui kompiuteris?)Lietuvos penktokams galima būtų išlaikyti 6 tokias mokyklas kaip ši. Kur logika?
22 ausra
nelikviduoti
23 Asta
Dirbu šioje mokykloje. Ji mums visiems reikalinga, vaikų netrūksta. Pasiekti ministrą paprastam mokytojui, įsitikinome, neįmanoma, jei reikalas liečia mokyklos likvidavimą. Gal jis čia mus išgirs.
24 Nijolė
Kaimuose "dingo" bibliotekos, dabar atėjo eilė mokykloms. Ir viskas pagal įstatymą. Tokioj Lietuvoj vaikų tikrai nepadaugės. Baisu, kad nesusinaikintume savo pačių rankomis.
25 Ignas
jeigu uždarysite šitą mokyklą, ji taps dar vienu apleistu pastatu, kuriame lankysis chuliganai ir ją niokos
26 Alia
mokykla kasmet būna pilnai sukomplektuota, labai reikalinga mokiniams, kurių gyvenamoji aplinka namuose nepritaikyta pilnavertei vaikų socializacijai, ši mokykla yra išsigelbėjimas skurdžiai gyvenanč
27 zita
tegul buna ta mokykla, nes kai panaikins tai kaip ir viskas Lietuvoje virsta griuvėsiais
28 Jonė
būtų tiesiog amoralu draskyti tuos lizdus, kur vaikai jaučiasi saugūs...negi už vaikus yra svarbesnių siekių???
29 I.
Šios mokyklos uždarymas tikrai nepadės sutaupyti Lietuvos biudžete taip trūkstamų lėšų, bet tikrai neigiamai atsilieps mažiausiai 100 vaikų likimams. Dauguma jų tik papildys nelankančiųjų mokyklos ska
30 Justinas
Baigiau šią mokyklą. Mokytojai ir mokiniai sudaro savitą bendruomenę. Vaikai iš asocialių šeimų čia turi galimybę mokytis žmogiškumo kasdienėje aplinkoje.Biurų funkcionieriams irgi reiktų to pasimokyt

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (581)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.