0 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Algimantas
„Atmintina diena lapkričio 2-oji – Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) diena yra laisva nuo darbo diena, perkeliant darbą į artimiausią šeštadienį“.
2 Vitas
pritariu,kad lapkricio 2 butu laisva nuo darbo diena
3 Martynas
Vėlinės - laisva diena
4 Viskontienė
Vėlynės - laisva diena
5 Olga
-
6 Arūnas
Tikrosios šventės yra mūsų Lietuvių šventės o ši šventė yra įpatinga tuo, kad ji neleidžia pamiršti mūsų įstorijos, mūsų protėvių pagerbimas.
7 Audronė
Reikia švęsti mūsų lietuviškas šventes
8 Algis
Taip reikia išsaugoti ir švęsti mūsų šventes, o ne svetimų mums primestas...
9 Vilmantas
Žydkrikščioniams, be kita ko, verta priminti, kad tai senoji Baltiška šventė. Man ji - tai susitikimas su protėviais, kovojusiais su žydkrikščionybe.
10 Vidmantas
Šventadienis turi būti laisvas ir - jokių perkelinėjimų! Dar niekas iš protėvių atminties nesutaupė.
11 A.
Mirusiųjų dieną būkim kapuose
12 Pranciška
Būtina išsaugoti Vėlinių tradiciją jas švenčiant
13 n.n...i
taip,velynes turi buti laisva dienai
14 Roualda
Taip turi būti normalioje valstybėje.
15 Laima
kas reikia tai tikrai reikia
16 Nijolė
Reikalinga laisva diena
17 ALBINA
Reikia kad ji būtų šventinė diena. Tai ryšio su mūsų protėviais diena.
18 Aušra
į šeštadienį, tik geriau ne tą pačią savaitę
19 Vilmantas
Baltų kultūrą išstūmė okupacinė žydkrikš. čionybė. Baltiškos kultūros naikinimo tradicijoje kryžiuočių darbo tęsėjai kapus tebeženklina kryžiais.
20 V.
už Vėlines
21 Algis
taip tai mūsų protėvių šventė ir reikia švesti mūsų šventes, pagal mūsų senuosius papročius, o ne primestas mums okupantinės religijos šventes...
22 Artūras
Tai Vienybės diena.
23 Genovaitė
pritariu
24 Valdas
Pritariu
25 Anelė
Vėlinės - išskirtinė diena.
26 Jūratė
Suprantama,laisva diena būtina.
27 Vytautas
nepamirškime baltiškų švenčių, kai krikščioniškoms sudaromos išskirtinės sąlygos
28 Darius
ne darbas yra vertybe...
29 Regina
Pritariu ir tikiuosi.
30 kristina
pasirašau

Peticija dėl karantino ribojimų bei LR piliečių prigimtinių teisių bei laisvių suvaržymo panaikinimo (2082)

Loreta. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas ir vyriausybė

LR Vyriausybė 2020 m. gruodžio 14 d. nutarimu Nr. 1418 apribojo Lietuvos Respublikos piliečių prigimtines teises ir laisves. Įvesti beprecedenčiai taikos metui apribojimai yra represiniai ir pertekliniai – šiuo nutarimu LR Vyriausybė galimai pažeidė LR Konstitucijos 18, 20, 21, 22, 23, 32, 36, 38, 46, 53, 93 straipsnius (sąrašas nebaigtinis). Mes, žemiau pasirašę LR piliečiai, reikalaujame nedelsiant atšaukti 2020 m. gruodžio 14 d. nutarimu Nr. 1418 LR piliečių teises paminančias nuostatas. Kreipiamės į LR Seimo narius, kad šie skubos tvarka inicijuotų kreipimąsi į LR Konstitucinį Teismą išaiškinimo dėl LR Vyriausybės veiksmų teisėtumo. Taip pat reikalaujame: 1. Įvedant užkrečiamų ligų plitimo prevencijos priemones, taikyti mažiausios žalos principą. Apribojimų šalies mastu taikymo praktikos turi būti atsisakyta. Šalies savivaldybes įgalinti taikyti infekcijos kontrolės priemones atsižvelgiant i vietinius virusinės infekcijos paplitimo rodiklius. 2. Nedelsiant parengti komercinių bei visuomeninių veiklų epidemiologinio rizikingumo sąlyginius įverčius bei nustatyti higieninius ir epidemiologinius reikalavimus jų veikloms vykdyti. 3. Kaukių dėvėjimą padaryti rekomendaciniu, įvertinus atnaujintus mokslo duomenis bei atsižvelgiant į tarptautinių sveikatos ir užkrečiamųjų ligų kontrolės organizacijų rekomendacijas. 4. Panaikinti visus apribojimus visiems gyventojams, išskyrus saviizoliacijos reikalavimus susirgus Covid-19 liga bei nustačius pirminio kontakto atvejį, taip pat visų tipų veikloms, joms įgyvendinus 2 punkto reikalavimus. https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/85898ad43e3311eb8c97e01ffe050e1c https://www.lrs.lt/home/Konstitucija/Konstitucija.htm

Ar vienuolis kapucinas tėvas Stanislovas Dobrovolskis turėtų būti paskelbtas šventuoju? Taip. Jis to vertas. (350)

Valdas. Adresuota: Kauno arkivyskupui Kęstučiui Kėvalui

Tėvas Stanislovas - visų, esančiųjų bėdoje brolis. Atoki Paberžės kaimo parapija, į kurią tėvas Stanislovas buvo paskirtas grįžęs iš tremties, netrukus virto krizėje atsidūrusiųjų priebėga, kur jie buvo laukiami, išklausomi, šiltai priimami, taip pat ir dvasinės traukos centru. Jo asmenybės šilumą, tikrą neturtą ir asketizmą, išmintį pamena visi jį pažinojusieji. Tėvas Stanislovas vertas būti paskelbtas šventuoju.