561 PARAŠAI

Adresuota: Liaudis
Kategorija:
# Vardas Komentaras
361 Darius
362 U.Spalvyte
Reikia ilginti atostogas
363 Agne
Nesamone!
364 Lukas,Jokimcius
365 JooZ
Visikai nepritariu.Puikiai zinau kaip gerai mokosi kai uz lango sviecia saule.galvoji ne kiek 2*2 o ka galetum nuveikt .pavasari ir tai mokytis sunku o vasara tai nekalbu
366 Vardenis
Iiki 17 dienos i mokykla buvo eit neprivaloma,tai buvo projektiniu savaites,o dabar????Iki 20d. MOKSLAS, tada kada apsiprasant taisytis pataisas?Ar neiskaitas?Liepa?Beje : suolu nebera geguzes pab.!!!
367 ....
368 G.Kiesaite
369 gintare
370 Lukas
371 V.Pavardenis
372 evelina
373 anonime
nu wisaj ilginty mokslo metus... trumpinam..
374 nezinomas
ne cia neblogai pasakyta pries mokslu metu trumpinima=D tu galvoji ka sakai ,tegu siekia tikslo...dirbti dirbti ir dirbti ar tik del to gimeme?=D ir 1/3 atostogu nebera teisingai pasakyta..
375 Kamile
376 tadis
377 Justina
378 Eimantas
Mes norim ilgesniu atostogu
379 Ramunas
Krc dar atostogas bl trumpina
380 jijijijiijij
381 Aušrinė
Norim ilgesn4s vasaros :)
382 Greta
negalima atimti musu vasaros!!!
383 Gintarė
Ilgai vasarai taip : DD
384 I.Ramanauskaite
385 Rusijos
Balsuokit uz Putina Bukit laimingi
386 Pasiutus
Eismantas DUda
387 Ыглф
Koines :))
388 Minedas
As kylanti zvaigzde
389 Duda
as lopas mano vardas eismantas
390 Gr1p

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (759)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (437)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!