561 PARAŠAI

Adresuota: Liaudis
Kategorija:
# Vardas Komentaras
271 Ugne
272 E.Misevičiūtė
273 A.T.
274 v
tegu buna ilgesnes atostogos!!!!!
275 Aistė
276 Aurelija
277 I.N.
278 brigita
279 arnoldas
uz atostogos ankciau
280 Jurga
tu mokeis tais senajs laikais tik 11 klasiu o mums dar metai dasidejo tj nx kiek mes nuo jusu kentesim,. nju pochuj mes atkentesim bet musu ir visu kitu kartu nebepamatysit in Lt,.
281 Jurga
gyditis jums loOopai!! jei patys dirbat iki ishnaktu tj bent ir paaugliams nekraukit shudo sedet shulese per vasara,. zodziu jums debilams dar neaisku kodel visi dingsta is Lt?!
282 Pries
Pritariu puse dienos mokykloi paskui nd ir kek telieka laiko ???? :| ir dar sako 1 men palikt kas td bus ??? 11:1 ??? nesuprantu as jusu
283 ....
nje nju.. kas jums darosi??? nk nepasieksit sju tajs mokslu ilginimajs. wisi begs... ir tjp kruwis didelis. puse dienos atsedi mokykloj dar grizes(us) daraj namu darbus pora wal.. nju zdz..
284 B.
mldc kas sukure sita texta
285 zazas
paciulpsi suzinosi
286 as
Matos kad daunas esi
287 O.Jaučys
288 e.b
sudo bliat jus nebemalkit uzpisot davai darot 3men atostogu,arba piskites i subines!!!!!!!!!!!!!!!!!
289 V.Vardenis
nu tu ka cia nusisneki ir taip visi mokiniai i mokslo metu pabaiga jau bega is mokyklos nusibosta ... o tu da cia sakai kad gerai kad prailgejo as nemanau lad kas nors nori mokytis per vasara
290 Gintvydė
291 anonimas
ka tu cia spanksti namo g.......y
292 Laura
293 greta
294 krc
Zinot ka, peticijos autoriau, jei nezinai kas dedasi , tai nemalk sudo !
295 Viktorija
296 D.Davidaviciute
297 Irmantas
Saunu
298 mantas
pagalau nors prei pc daugau pasidesiu ar taip netgi tik 1vl galiu buti prei pc nes uces daryt ir t.t
299 Simona
300 vika
nu supraskit ir mus mum vasar sutrumpeja visa menesi mes maziau pailsim..o vasara yra 3 men o mum pasidaro tik 2...!!

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (743)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (404)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!