561 PARAŠAI

Adresuota: Liaudis
Kategorija:
# Vardas Komentaras
181 C.BB
NU pizdec jei nori mokytis, tegul mokosi.... Kas neleidzia... Krc tyliu apie tokias peticijas
182 duxas
debilas krw reikia 3 men atostogu daunas nx debylas!
183 Eikit
NU dar vienas leituvos daunizmo irodymas, tai dw isvis bl dirbam 12 menesiu ir busim laimingi, isurnet galima su 10 menesiu mokslo
184 D.gulbinas
185 Edgaras
186 Neringa
187 L.Baliasnaja
188 evelina
189 Toams
nesamone visada 3mėn. atostogos turi būt
190 Z.B.
191 Juste
Uzkniso,kas toliau?Pfff..
192 Milda
193 V.Pavardenis
JOKIU SUTRUMPINIMU! BUTINA TEN EITI!
194 Inesa
195 aida
man atrodo kad vaikams reikia irgi pailseti nesamone kad reikia 10 menesiu mokintis o tik 2 menesiai atostogu tai ziauru !!!
196 tautvydas
tegul vaikai isvis neina i mokykla :)
197 nesvarbu
niu jo as jau seniai nesu pradinuke bet niekad neidavau ik birzelio 20 tai kad is manes ateme visa menesi atostogu
198 Aida
199 a
aa
200 Dovile
201 Tomas
202 Monika
203 anonimas
nera ce ko mokitis birzelio men.!
204 Laura
Ilgesnes atostogos
205 Patricija
Geriua jaigu nereiketu birzeli i mokykla, nes mes irgi turime pailseti
206 Arvydas
207 Pavelas
Just Gal durni? Patrumpino Vasaros Atostogas ir tap nieko ten nesimokome tik eijname ir suda malame ko ten eijti pedikai jus nx galvokit pedikai aciu
208 Steponas
209 studentas
DUHAS TU BLET MOKSLO GUZE! Jei nori pistis prie knygu tai piskis kiek tik tau lenda !!! tokiem duham kaip tu reik galvas dauzyt! cia tu gal vienintelis atsotogu nenori MOKSLO NUOPISA!?
210 A.Šukys

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (1478)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (444)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!