561 PARAŠAI

Adresuota: Liaudis
Kategorija:
# Vardas Komentaras
91 Mindaugas
92 Bla
oi, nereeeeeeikia, esmė tame, kad ankščiau buvo papomokinė veikla ir su tėvų prašymu galėjai nuo jos pasiplaut. o dabar bus PAMOKOS, nuo kurių išgelbės nebent pažyma iš gydytojo kad palindai po mašina
93 sandra
ka cia svaigsti asilas krv mokykis pats jei jau taip nori
94 monika
zmogau. ko apsirijai??? net grabaliodama zeme protingiau sneku nei tu. visai su protu susipykai? nori mokyti? namie mokykis. nepamirsk kad yra tokiu kurie dejo ant tos mokyklos ir ir t.t. pvz kai as.
95 R.
96 T.Šimunskas
97 vytauciukas
nesamone mes vargsaij vaijkuciai turime maziau mokitiss ir taijp mum jau prikemsa pilna galva visokiu nesamoniu....taijp kad atostogu turi buti 3 menesiai!!! :)))
98 GyTiS
99 anonimas
tylek wisaj tu.... kaj tu mokejs taj galejo but pries 20 metu kazkur... kaj mokslaj buvo dar labai lengvi... odabar net 1 atimta diena is atostogu atrodo pragaras
100 mrj
o mes neturime teises kaip wisi tureti bent 3 menesius po 9 mokymosi?? Beja mokymosi kursas suidarytas 9 menesiams o ne 10 menesiu..
101 Andrius
102 ernesta
nenoriu vasara mokyklon!!!!!
103 -=ZwArS=-
kurva nesamne parase piderastai tegu kaiptik atostogos ilgesnes buna kuva mach
104 ane
KRW LOPU GAUJA JUS NX GAIDZIAI BL PABAIGET MOKSLUS SU TRUMPAIS MOKSLO METAIS TAI IR TYLEKIT SUSISIKE NX LOPAI KRC PAGAUCIAU KAS RASE SITA PETICIJA SKALPA NUIMCIAU KAD MAZIAU SVAIGTU KO NEREIKIA!!!
105 g.l.
zmogus matosi seniai besedejo mokyklois suole, o tada tikriausiai jis buvo mokytoju numyletinis ir moksliukas... zodziu, as nesutinku su sia peticija...
106 julija
pasirasau tam kad pasakycia: si petecija yra uz tai kad iki birzelio 20d. vyktu normalios pamokos o ne vasaros darbai kaip buvo ir pats peticijos kurejas greiciausiai nesupranta apie ka raso!
107 V.Leckas
Sedi seime... ir galvoja visokias nesamones...
108 m
as pries mokslo metu sutrumpinima!tik pagalvokite kam vaikams mokintis dar viena papildoma menesi ir sedeti tvankioje klaseje,juk vistiek kiek girdejau,vasara mokytojai vaikus isleidineja is pamoku
109 I.Smanskyte
110 M.U.
111 J......
112 Indrė
113 Kristucius;*
114 A.Č.
pydarai net nemeginkit trumpint!!!!!!!!!!!!
115 V.
116 DWZ
Vasara 3 menesius ilsimes!!!!!!
117 gabriele
118 duxas
gaidy tu **** ******* su****** as tau galva atspardysiu jei dar tokiu nesamoniu prisigalvosi ****** tu *****
119 Andrius
as noriu ilgesniu atostogu!!!!!!
120 A.Tonkeviciute

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (702)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (135)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.