561 PARAŠAI

Adresuota: Liaudis
Kategorija:
# Vardas Komentaras
31 Rita
as uz atostogu ilginima, va taip :p kiek galima mokytis, ilsetis irgi reikia!!!!
32 Živilė
33 Agne
Pritariu! Vaikai turi mokintis!! ir tai, Jus pasiziurekit koks Lietuvoje jaunimas..Vaikai mieliau slaistosi gatvem, geria,nieko neveikia, nei mokosi, ar konors siekia..
34 Ovidis
NEBEGARUOK TU TEN SU SAVO NESAMONINGA PETICIJA! TRINKIT SITA ! NESAMONESK URI VAIAKS ESI
35 da
nu ir ira durniu sias laikas ^^
36 a.gervyliute
37 ..........
Kodėl mes turime taip kentėti ir mokytis...nejau gaila duoti atostogu? mes ir taip daug mokomes...kokie kruviai siais laikais? tikrai anlsciau taip mokytis nereikedavo...
38 Ingrida
39 ...
...
40 Ivonce
kam??? ir tajp mazaj lajko poilsiuj ;D ir dar mokytis iki rugpjucio...
41 ...........
42 Dorota
43 der
44 Roman
45 Marek
46 indra
Asile,kad ir oficeliai prisides 3d,bet mes tai mokslus baigem birzelio 1d.Issitrink smegenis sampunu arba is kart trenk i siena,veliau nereiks!nu dar tokio pusucio nemacius.Glusas tai kaip dar RETA!!
47 Rob*
Nesamone! mes irgi norim atostogu 3 menesiu kaip ir visi!!
48 Neringa
49 cjhbk
APSISIK AUKSTIELNINKAI.
50 Anonimas
51 a
kad tik paiilgintu jum mokslo metus
52 Mantas
Nebesvaik autoriau tu:Kas nori mokytis tas gali papildomai ar dar kaip nrs ,o kad tu lochas ar e ce tipo protinga vaizduoji nekam neidomu!Krc smuk nx.
53 G.
54 A.Bružaitė
55 D.M.
oooo Taip. Tai gal iš vis, mielasis mokykimės ištisus metus? mmm? gal užpavydėjai? Pff.. Mes irgi norime atsotgų visur rašoma atostogos trys mėnesiai, o dabar tik trumpėja ir trumpėjaTuoj iš jus nebus
56 Gabija
As nepritariu autoriui, ozi zinai kiek yra logiskai mastanciu moteru? ir apskritai vaikai irgi zmones
57
58 kamile
59 moni
60 kaunas

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (792)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (136)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.