226 PARAŠAI

Adresuota: Liaudis
Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Gita
2 sutinku
3 yyu
4 JHBygvnmjmn
5 simona.s.
waikai turi teise plepet
6 isstatu1
7 kriste
8 Eligijus
9 Loreta
10 Izabela
11 Gaba
Nu tikrai, vaikai irgi asmenybes, kodel neleidziama jiems reikstis?!
12 lponline
Pats kartais pritingiu mokytis bet ziauriai pavargstu po mokyklos + atstumas man tirai nemenkas vaziuoti ir tikrai galiu pasakyti kad tie kurie mokosi vienais 10-ais visiskai nenori eiti iki 20 d.
13 P.
14 iewuciukas
15 M.Kasarauskaite
16 mrj
taip... tikrai mums reiketu pailseti... arba kai mokytojai debilais pawadina.. ka tada mums sakyt?? o jei ka ne taip pasakai tai iskart pradeda rekti kad atsikalbineji ar pan
17 samanta
tai aisku. jus paziurekit penktoku issuki. vaikai kartais daug protingesni
18 Monika
taip vaikai turi teise kalbeti ! visi mus laiko neteisiais net ir tada kai bunam teisus !nes visi mano vaikai nieko neismano ir t.t.
19 KeooX^
Taip turi Kalbet ;D
20 Irma
21 V.
22 sandra
23 V.Mažeika
Pritariu!
24 zxz
zx
25 Rasa
TAAAAIP!!
26 zita
ir vaikai turi teise pasisakyti
27 Roberta
28 M.Buzveityė
29 Ernesta
30 Lina

Prieš kaukių dėvėjimą pradinukams pamokų metu (2706)

Gediminas. Adresuota: LR Vyriausybė

Prašau atšaukti nurodymą pradinukams dėvėti kaukes pamokų metu. Užtenka to, kad jie ir taip dėvi kaukes eidami į mokyklą, pertraukų metu. Juk valgydami mokykloje jas nusiima, bendrauja, žaidžia... Jie juk vaikai. Klasėje tikrai nėra būtina daryti tokių cirkų !!! Pabandykite patys užsidėti kaukę ir prabūti su ja nenusiimant pusę dienos, užteks kankinti mūsų vaikus! PRAŠAU NEVERSTI PAMOKŲ METU 1-4 KLASIŲ MOKINIŲ DĖVĖTI KAUKES !!!

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (94)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.